Ekologiczne worki

Oferujemy worki do zbierania psich odchodów o optymalnej wielkości dopasowanej do dłoni, tak by było można w wygodny sposób zebrać psią kupę. Dobieramy najwyższej jakości granulat z którego są wykonane worki, dzięki czemu ich grubość oraz odporność na rozerwania jest na najwyższym poziomie.
Mimo atrakcyjnej ceny worków PSI PAKIET ® zawsze stosujemy granulat najwyższej jakości o neutralnym i nie drażniącym zapachu, nie wprowadzając sztucznych imitacji naturalnych aromatów, które mogą być nietolerowane dla części właścicieli piesków. 
Wszystkie nasze worki są produkowane w Polsce i spełniają standardy wysokiej jakości oczekiwanej przez ich użytkowników, dzięki czemu mimo konkurencji, mamy grono stałych odbiorców.
Ekologiczne worki na psie odchody marki PSI PAKIET ®, posiadają domieszkę środka opatentowanego przez Angielską firmę o symbolu d2w®, który czyni je degradowalnymi w środowisku naturalnym – czyli pod wpływem powietrza i wilgoci ulegają rozpadowi a ich organiczna zawartość w postaci psiej kupy ulega całkowitej biodegradacji.
Trwałość ekologicznych worków gwarantowana jest przez okres dwóch lat, ponieważ w takich proporcjach stosowana jest domieszka d2wR w workach PSI PAKIET®.
 
Posiadamy do wglądu Certyfikat dla środka d2w Oxy-Biodegradable Finish Products, który potwierdza stosowanie ekologicznego dodatku dla mocnych worków na psie odchody marki PSI PAKIET i tym samym wspierając pozytywne zachowania społeczne oraz należytą dbałość o naturalne środowisko Wokoło Nas.

Napisz do nas


  • http://psiapaczka.pl Miejsce w sieci, gdzie możesz zdobyć ekologiczne woreczki na psie nieczystości, zapakowane w praktyczną i estetyczną formę. Wspierajmy razem pozytywne zachowania społeczne wszystkich właścicieli piesków.
  • http://psipakiet.pl Meble miejskie o różnym zastosowaniu oraz funkcjach. Kosze na psie kupy, dystrybutory worków na psie odchody, kosze uliczne na odpady, ławki miejskie. To wszystko łączy jedna marka PSI PAKIET.