Gospodarstwa przyjazne dla zwierząt - wokolonas.pl : wokolonas.pl
Najnowsze artykuły / inne

Gospodarstwa przyjazne dla zwierząt

Zwierzęta hodowane na farmach o wysokich standardach Bardzo ważne dla rozwoju zwierząt, jest stworzenie im odpowiednich warunków do życia. Przykładem gospodarstwa przyjaznego zwierzętom jest duńska farma świń, gdzie zwierzęta żyją na otwartej przestrzeni opiekując się swoim potomstwem.
Zwierzęta posiadają własne domki, w których mogą się schronić oraz indywidualne koryto, gdzie są dokarmiane tylko naturalnym pokarmem. Unikając syntetycznych produktów i przemysłowego charakteru hodowli, uzyskuje się bardzo dobre efekty i ogromną satysfakcję z prowadzenia tego typu farmy.

 

Zajrzyj na: Wybór ciekawych ławek do każdego miejsca

Tagi:


Dodaj nowy

Nick:
Treść:

Pierwsze miejsce w Google dla Twojej strony. Pozycjonowanie stron internetowych, kampanie AdWords, strony internetowe. AUCH board.
Newsletter
Zapisz się do newslettera wokolonas.pl,
aby być informowanym o aktualnych tematach

  • http://psiapaczka.pl Miejsce w sieci, gdzie możesz zdobyć ekologiczne woreczki na psie nieczystości, zapakowane w praktyczną i estetyczną formę. Wspierajmy razem pozytywne zachowania społeczne wszystkich właścicieli piesków.
  • http://psipakiet.pl Meble miejskie o różnym zastosowaniu oraz funkcjach. Kosze na psie kupy, dystrybutory worków na psie odchody, kosze uliczne na odpady, ławki miejskie. To wszystko łączy jedna marka PSI PAKIET.