Hotel dla zwierząt w Kątach Wrocławskich - wokolonas.pl : wokolonas.pl
Najnowsze artykuły / inne

Hotel dla zwierząt w Kątach Wrocławskich

W Kątach Wrocławskich istnieje wspaniałe i niesamowite miejsce, w którym nasze domowe zwierzęta, znajdą opiekę podczas naszego urlopu lub wyjazdu służbowego.

Hotel dla zwierząt prowadzony jest przez IRENĘ, AGNIESZKĘ I PIOTRA PASZKOWSKICH. Wszystkie pieski i kotki mogą liczyć na serdeczną opiekę, fachową pielęgnację oraz zabawę na bezpiecznym i czystym wybiegu, gdzie spędzają czas kilka razy dziennie.

Pogodny nastrój właścicieli hotelu udziela się również zwierzętom, które są traktowane z miłością i zrozumieniem dla ich potrzeb. Przy hotelu jest prowadzony również sklep, gdzie można zaopatrzyć się w karmę, jak i w inne akcesoria, niezbędne dla naszych zwierzęcych podopiecznych.

Sprawdź: Nowe ławki metalowe 

Tagi:


Dodaj nowy

Nick:
Treść:

Pierwsze miejsce w Google dla Twojej strony. Pozycjonowanie stron internetowych, kampanie AdWords, strony internetowe. AUCH board.
Newsletter
Zapisz się do newslettera wokolonas.pl,
aby być informowanym o aktualnych tematach

  • http://psiapaczka.pl Miejsce w sieci, gdzie możesz zdobyć ekologiczne woreczki na psie nieczystości, zapakowane w praktyczną i estetyczną formę. Wspierajmy razem pozytywne zachowania społeczne wszystkich właścicieli piesków.
  • http://psipakiet.pl Meble miejskie o różnym zastosowaniu oraz funkcjach. Kosze na psie kupy, dystrybutory worków na psie odchody, kosze uliczne na odpady, ławki miejskie. To wszystko łączy jedna marka PSI PAKIET.