Nielegalny handel jest zagrożeniem dla przetrwania wielu gatunków zwierząt i roślin - wokolonas.pl : wokolonas.pl
Najnowsze artykuły / inne

Nielegalny handel jest zagrożeniem dla przetrwania wielu gatunków zwierząt i roślin

Papugi handlowane nielegalnie

Nielegalny handel ginącymi gatunkami oraz wykonanymi z nich produktami jest zagrożeniem dla przetrwania tysięcy gatunków zwierząt i roślin. Dlatego nawiązaliśmy współpracę ze służbami celnymi, policją, a także innymi organami odpowiedzialnymi za wdrażanie w Polsce przepisów regulujących to zagadnienie. Pomagamy wypracowywać najbardziej skuteczne rozwiązania. Promujemy także wiedzę o zagrożonych gatunkach wśród potencjalnych klientów sklepów zoologicznych, aby pokazać, w jaki sposób każdy z nas może się przyczynić do ograniczenia przemytu.

źródło: WWF Polska

Zobacz: Ławki drewniane wysokiej jakości

Tagi:


Dodaj nowy

Nick:
Treść:

Pierwsze miejsce w Google dla Twojej strony. Pozycjonowanie stron internetowych, kampanie AdWords, strony internetowe. AUCH board.
Newsletter
Zapisz się do newslettera wokolonas.pl,
aby być informowanym o aktualnych tematach

  • http://psiapaczka.pl Miejsce w sieci, gdzie możesz zdobyć ekologiczne woreczki na psie nieczystości, zapakowane w praktyczną i estetyczną formę. Wspierajmy razem pozytywne zachowania społeczne wszystkich właścicieli piesków.
  • http://psipakiet.pl Meble miejskie o różnym zastosowaniu oraz funkcjach. Kosze na psie kupy, dystrybutory worków na psie odchody, kosze uliczne na odpady, ławki miejskie. To wszystko łączy jedna marka PSI PAKIET.