Promujmy pozytywne zachowania od najmłodszych lat - wokolonas.pl : wokolonas.pl
Najnowsze artykuły / inne

Promujmy pozytywne zachowania od najmłodszych lat

Dziękujemy serdecznie wszystkim nauczycielom i rodzicom, którzy poważnie podchodzą do edukacji w zakresie kształtowania pozytywnych zachowań społecznych wokoło nas, takich jak sprzątanie psich odchodów po swoim ulubieńcu. To właściwe reakcje i konieczność dbania o swoją okolicę, kształtują estetykę i kulturę osobistą młodych ludzi, która przełoży się w przyszłości na estetykę miejsc o które będą dbać w przestrzeni publicznej ale również w swoim osobistym otoczeniu.
 
W okresie późnej zimy, kiedy woń psich odchodów uwalnia się wraz z topniejącym śniegiem a ziemiste kolory otoczenia i trawników nie potrafią ukryć psiej kupy, problem zaczyna wyjątkowo doskwierać. Piszą o tym media i jest to bardzo nośny temat wiadomości lokalnych a nawet telewizji śniadaniowych. Pamiętajmy jednak, że nie jest to wina psa i że problem psich kup nie znika w gęstej soczysto-zielonej trawie, na plaży lub w opadających liściach a tym bardziej na białym śniegu. Dlatego takie akcje jak „MÓJ PIES – MOJA SPRAWA” w szkole podstawowa w Strzałkowie, która udostępniła nam zdjęcia są bardzo ważne, za co serdecznie dziękujemy Nauczycielce i dzieciom z klasy IIa.  
 
Tagi:


Dodaj nowy

Nick:
Treść:

Pierwsze miejsce w Google dla Twojej strony. Pozycjonowanie stron internetowych, kampanie AdWords, strony internetowe. AUCH board.
Newsletter
Zapisz się do newslettera wokolonas.pl,
aby być informowanym o aktualnych tematach

  • http://psiapaczka.pl Miejsce w sieci, gdzie możesz zdobyć ekologiczne woreczki na psie nieczystości, zapakowane w praktyczną i estetyczną formę. Wspierajmy razem pozytywne zachowania społeczne wszystkich właścicieli piesków.
  • http://psipakiet.pl Meble miejskie o różnym zastosowaniu oraz funkcjach. Kosze na psie kupy, dystrybutory worków na psie odchody, kosze uliczne na odpady, ławki miejskie. To wszystko łączy jedna marka PSI PAKIET.