Radni ustalili, "okupowany" Wrocław szuka tańszego rozwiązania. - wokolonas.pl : wokolonas.pl
Najnowsze artykuły / inne

Radni ustalili, „okupowany” Wrocław szuka tańszego rozwiązania.

 

 

Radni Wrocławia ustalili, że dotychczasowa akcja mająca na celu ochronę miasta i jego mieszkańców przed zanieczyszczeniami po zwierzętach domowych, jest zbyt kosztowna. Oczywiście nie została zbagatelizowana potrzeba „odminowania” chodników, ulic czy parków. Jednak radni stwierdzili, że konieczne jest zastosowanie tańszego rozwiązania, jakim mogą się okazać np. dyspozytory na woreczki po psich kupach. Obecna firma odpowiadająca za utrzymanie czystości przyznała, że stosowany system jest kosztowny, natomiast sygnalizuje zmianę postawy mieszkańców Wrocławia wokół problemu psich kup, a właściwie sprzątania ich po swoich pupilach. Co prawda właściciele psów już od lutego mogą wyrzucać psie odchody do koszy na śmieci, ale czy nie byłoby warto wyróżnić ideę sprzątania po swoich ulubieńcach? Czy radni nie powinni wprowadzić przemyślanego systemu ułatwiającego właścicielom sprzątania po psach ? Jakie jest wasze zdanie odnośnie powyższego problemu ? Czy w waszych miastach funkcjonuje system godny polecenia ?Dodaj nowy

Nick:
Treść:

Pierwsze miejsce w Google dla Twojej strony. Pozycjonowanie stron internetowych, kampanie AdWords, strony internetowe. AUCH board.
Newsletter
Zapisz się do newslettera wokolonas.pl,
aby być informowanym o aktualnych tematach

  • http://psiapaczka.pl Miejsce w sieci, gdzie możesz zdobyć ekologiczne woreczki na psie nieczystości, zapakowane w praktyczną i estetyczną formę. Wspierajmy razem pozytywne zachowania społeczne wszystkich właścicieli piesków.
  • http://psipakiet.pl Meble miejskie o różnym zastosowaniu oraz funkcjach. Kosze na psie kupy, dystrybutory worków na psie odchody, kosze uliczne na odpady, ławki miejskie. To wszystko łączy jedna marka PSI PAKIET.