TARA - bohaterowie koni - wokolonas.pl : wokolonas.pl
Najnowsze artykuły / inne

TARA – bohaterowie koni


Tara to największe schronisko dla koni w Polsce. To magiczne miejsce, gdzie stare i chore konie mają szansę przeżyć jeszcze wiele lat. Dzięki zaangażowaniu i ofiarnej pracy ludzi, zwierzętom darowane jest drugie życie. Scarlett Szyłogalis założyła tę ostoję w 1995 roku w okolicach Wrocławia. Podczas powodzi w 1997 roku Piotr – obecnie mąż Scarlett – uratował zwierzęta przed potopem. Po powodziowym kataklizmie, który zniszczył schronisko, oboje nie poddali się  – zaczęli szukać nowego i bezpiecznego miejsca dla swoich podopiecznych. W końcu osiedlili się w Wołowie położonym 65 km od Wrocławia. Tutaj kontynuują swoje dzieło ratowania koni. Ocalają porzucone, kalekie i stare zwierzęta, leczą je i zapewniają wspaniałą opiekę do końca ich dni. Wszyscy, którzy chcą wesprzeć zwierzęta są zawsze mile widziani w schronisku. Teraz każdy może wspomóc Scarlett i Piotra w ich walce o konie. Możemy wpłacić 1% podatku na organizację pożytku publicznego – FUNDACJĘ TARA. Odwiedźcie stronę TARY (www.ligon.chorzow.pl/tara). Znajdziecie tu wszystkie aktualności, liczne galerie koni i wypowiedzi ludzi, którym nie jest obojętny los tych zwierząt.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ULOTKA

Tagi:


Dodaj nowy

Nick:
Treść:

Pierwsze miejsce w Google dla Twojej strony. Pozycjonowanie stron internetowych, kampanie AdWords, strony internetowe. AUCH board.
Newsletter
Zapisz się do newslettera wokolonas.pl,
aby być informowanym o aktualnych tematach

  • http://psiapaczka.pl Miejsce w sieci, gdzie możesz zdobyć ekologiczne woreczki na psie nieczystości, zapakowane w praktyczną i estetyczną formę. Wspierajmy razem pozytywne zachowania społeczne wszystkich właścicieli piesków.
  • http://psipakiet.pl Meble miejskie o różnym zastosowaniu oraz funkcjach. Kosze na psie kupy, dystrybutory worków na psie odchody, kosze uliczne na odpady, ławki miejskie. To wszystko łączy jedna marka PSI PAKIET.