Donica w wielkim mieście - wokolonas.pl : wokolonas.pl
Najnowsze artykuły / Donice

Donica w wielkim mieście

Zieleń w mieście jest coraz ważniejsza. Bardzo nas to cieszy. Dużą popularnością cieszy się roślinność ozdobna w donicach. Najwięcej takich rozwiązań widać w centrach miast. Pelargonie w piętrowych stojakach to już nie ta dekada, nie ten gust i styl. Duże miasto to przemyślane i gustowne aranżacje. Dodatkiem do pięknych roślin są więc piękne donice. Lubimy to!

Choć sezon na ogródki piwne kończy się i z rynków znikają już aranżacje roślinne, eleganckie i stylowe donice nie od dziś sprawdzają się także w przestrzeni zamkniętej. Trendem stało się wyposażenie wnętrz publicznych w zieleń sadzoną w gustowne osłonki i donice, o prostych i uniwersalnych wzorach i kolorach (klasyczne czerwienie, czernie, szarości i biele, w tym także nasycone barwy, jak choćby intensywne i jasne zielenie), które z powodzeniem uzupełniają meble miejskie oraz ławki i kosze we wnętrzach (np. centra handlowe). Idealnie sprawdzą się wysokie byliny i drzewka (rośliny egzotyczne), które nie wymagają dobrego oświetlenia, mogą długo wytrzymać bez wody oraz przetrwać suche powietrze, panujące w budynkach.

Tagi:


Dodaj nowy

Nick:
Treść:

Pierwsze miejsce w Google dla Twojej strony. Pozycjonowanie stron internetowych, kampanie AdWords, strony internetowe. AUCH board.
Newsletter
Zapisz się do newslettera wokolonas.pl,
aby być informowanym o aktualnych tematach

  • http://psiapaczka.pl Miejsce w sieci, gdzie możesz zdobyć ekologiczne woreczki na psie nieczystości, zapakowane w praktyczną i estetyczną formę. Wspierajmy razem pozytywne zachowania społeczne wszystkich właścicieli piesków.
  • http://psipakiet.pl Meble miejskie o różnym zastosowaniu oraz funkcjach. Kosze na psie kupy, dystrybutory worków na psie odchody, kosze uliczne na odpady, ławki miejskie. To wszystko łączy jedna marka PSI PAKIET.