Akcja Psie Sprawy Warszawy i PSI PAKIET - wokolonas.pl : wokolonas.pl
Najnowsze artykuły / Kosze na psie odchody

Akcja Psie Sprawy Warszawy i PSI PAKIET

Pojemniki na psie kupy z woreczkami na psie odchody  marki PSI PAKIET rosną w stolicy jak grzyby po deszczu. Urządzenia Psi Pakiet uczestniczą od początku w akcji Psie Sprawy Warszawy. Już w tym miesiącu na ulicach miasta zamontowanych będzie kolejnych 40 nowych urządzeń z ekologicznymi workami na psie nieczystości.

Problem psich odchodów w wielu miastach Polski wciąż jest nierozwiązany. Z tego powodu inicjuje się różnego typu kampanie społeczne, które mają na celu zwiększenie świadomości właścicieli czworonogów w tym aspekcie. Jednym z wielu miast, które walczą z nieczystościami jakie pozostawiają nasi pupile, jest Warszawa. W celu spopularyzowania akcji Psie Sprawy Warszawy, rozpoczęto dystrybucję bezpłatnych worków na psie odchody, które dostępne były w kioskach RUCH. Ponadto, jak grzyby po deszczu, wyrosło 40 nowych pojemników na psie nieczystości, wraz z ekologicznymi workami marki Psi Pakiet. Urządzenia Psi Pakiet uczestniczą od początku w akcji Psie Sprawy Warszawy. Głównym powodem podjęcia przez Miasto tego trudnego tematu, jakim jest sprzątanie po psach, była liczba telefonów i e-maili odbieranych od warszawiaków przez cały rok. Z tego też powodu miejsca „Psich Stacji” zostały wybrane po telefonach mieszkańców, którzy skarżyli się na zanieczyszczenie danego terenu przez psy. Obowiązek niezwłocznego uprzątnięcia nieczystości dotyczy każdego posiadacza zwierzęcia domowego. Zwolnione są z niego osoby niewidome korzystające z psów – przewodników, jak również osoby niepełnosprawne korzystające z psów – opiekunów.

 Dodaj nowy

Nick:
Treść:

Pierwsze miejsce w Google dla Twojej strony. Pozycjonowanie stron internetowych, kampanie AdWords, strony internetowe. AUCH board.
Newsletter
Zapisz się do newslettera wokolonas.pl,
aby być informowanym o aktualnych tematach

  • http://psiapaczka.pl Miejsce w sieci, gdzie możesz zdobyć ekologiczne woreczki na psie nieczystości, zapakowane w praktyczną i estetyczną formę. Wspierajmy razem pozytywne zachowania społeczne wszystkich właścicieli piesków.
  • http://psipakiet.pl Meble miejskie o różnym zastosowaniu oraz funkcjach. Kosze na psie kupy, dystrybutory worków na psie odchody, kosze uliczne na odpady, ławki miejskie. To wszystko łączy jedna marka PSI PAKIET.