Dlaczego to nie jest kosz na odpady? - wokolonas.pl : wokolonas.pl
Najnowsze artykuły / Kosze na psie odchody

Dlaczego to nie jest kosz na odpady?

Creative Commons Attribution-Share Alike 3.0 Unported/ fot. Fran Schulenburg (źródło: d.wiadomosci24.pl))Nie lubimy, gdy właściciel nie sprząta po swoim pupilu w przestrzeni publicznej. Ale nie lubimy także, gdy niewłaściwie wykorzystuje się kosze na psie odchody, które nie służą przecież do wyrzucania śmieci nawet wtedy, gdy w okolicy nie ma innego pojemnika na odpady.

Gdy zapytałam kiedyś właściciela psa, dlaczego papierek wyrzucił do kosza na psie nieczystości (z którego nota bene wysypywały się śmieci), odpowiedział, że nikt tego przecież nie weryfikuje i wzruszył ramionami. Czy to kwestia złego oznakowania takich koszy? Piktogram z postacią, która zbiera psią kupę jest mały i nie rzuca się w oczy. Za to pomarańczowy kolor takich kubłów jest identyczny z niektórymi koszami na śmieci. Dlatego warto zwrócić uwagę na widoczne oznakowanie mebli miejskich.

Marka PSI PAKIET zatroszczyła się o dobrze oznakowane kosze na psie odchody. Tych elementów nie sposób pomylić z tradycyjnymi koszami na śmieci. Dodatkowo wyposażone są w dystrybutory woreczków na psie kupy, co czyni je bardziej rozpoznawalnymi.

Patrzmy uważnie, z jakim koszem mamy do czynienia i zadbajmy o nasze otoczenie. Nikt za nas tego nie zrobi. Promujmy dobre wzory zachowań nie tylko wśród właścicieli zwierząt!

 

 

 Dodaj nowy

Nick:
Treść:

Pierwsze miejsce w Google dla Twojej strony. Pozycjonowanie stron internetowych, kampanie AdWords, strony internetowe. AUCH board.
Newsletter
Zapisz się do newslettera wokolonas.pl,
aby być informowanym o aktualnych tematach

  • http://psiapaczka.pl Miejsce w sieci, gdzie możesz zdobyć ekologiczne woreczki na psie nieczystości, zapakowane w praktyczną i estetyczną formę. Wspierajmy razem pozytywne zachowania społeczne wszystkich właścicieli piesków.
  • http://psipakiet.pl Meble miejskie o różnym zastosowaniu oraz funkcjach. Kosze na psie kupy, dystrybutory worków na psie odchody, kosze uliczne na odpady, ławki miejskie. To wszystko łączy jedna marka PSI PAKIET.