Psi problem - wokolonas.pl : wokolonas.pl
Najnowsze artykuły / Kosze na psie odchody

Psi problem

Władze Kłodzka za 16 tysięcy złotych kupiły pojemniki na… psie odchody. Straż Miejska zapowiada surowe kary dla tych, którzy nie będą sprzątać po swoich czworonogach.

Na razie strażnicy tylko pouczają niesfornych właścicieli psów, a mandaty, nawet stuzłotowe, posypią się już w sierpniu. Pojemniki na razie zainstalowano w ośmiu miejscach w centrum Kłodzka

W pojemnikach znajdują się torebki jednorazowego użytku i rękawice. Niektórzy jednak szerokim łukiem omijają te miejsca. Mimo to od 2 tygodni – kiedy zainstalowano automaty – w kłodzkim rynku jest czyściej.

W kłodzkim śródmieściu mieszka około tysiąca psów. Czterysta czworonogów już oznakowano elektronicznymi czipami, dzięki temu wzrosły wpływy z podatków od psów. Między innymi za te pieniądze zostały kupione pojemniki.

Reporter: Maciej Maciejewski

źródło: http://ww6.tvp.pl/1687,20070720526936.strona

Tagi:


Dodaj nowy

Nick:
Treść:

Pierwsze miejsce w Google dla Twojej strony. Pozycjonowanie stron internetowych, kampanie AdWords, strony internetowe. AUCH board.
Newsletter
Zapisz się do newslettera wokolonas.pl,
aby być informowanym o aktualnych tematach

  • http://psiapaczka.pl Miejsce w sieci, gdzie możesz zdobyć ekologiczne woreczki na psie nieczystości, zapakowane w praktyczną i estetyczną formę. Wspierajmy razem pozytywne zachowania społeczne wszystkich właścicieli piesków.
  • http://psipakiet.pl Meble miejskie o różnym zastosowaniu oraz funkcjach. Kosze na psie kupy, dystrybutory worków na psie odchody, kosze uliczne na odpady, ławki miejskie. To wszystko łączy jedna marka PSI PAKIET.