O koszu, który mówi dziękuję - wokolonas.pl : wokolonas.pl
Najnowsze artykuły / Kosze na śmieci

O koszu, który mówi dziękuję

Jest ubrany w granatowy uniform, ma bardzo niski wzrost i sympatyczną twarz. Nie jest to opis fizjonomii osiedlowego stróża, ale pomysłowego kosza na odpady.

Kosz został zaprezentowany podczas targów EKOTECH, które odbyły się w marcu 2010 roku. „Gadające kosze” zaprojektowano głównie z myślą o najmłodszych, stąd dostępne są w kilku bajkowych formach. Kosze na odpady wyglądają jak dozorca, pies, biedronka i delfin. Zwłaszcza „zwierzaki” przyciągają uwagę dzieci, które z radością wrzucają do nich śmieci, by usłyszeć „dziękuję”. Kosze wyposażone są w oświetlenie, czujniki ruchu oraz moduły głosowe.

Takie elementy małej architektury są dosyć osobliwym produktem na rynku. Może nie ze względów estetycznych, ale praktycznych mogą cieszyć się zainteresowaniem użytkowników, zwłaszcza w placówkach szkolnych.

Tagi:


Dodaj nowy

Nick:
Treść:

Pierwsze miejsce w Google dla Twojej strony. Pozycjonowanie stron internetowych, kampanie AdWords, strony internetowe. AUCH board.
Newsletter
Zapisz się do newslettera wokolonas.pl,
aby być informowanym o aktualnych tematach

  • http://psiapaczka.pl Miejsce w sieci, gdzie możesz zdobyć ekologiczne woreczki na psie nieczystości, zapakowane w praktyczną i estetyczną formę. Wspierajmy razem pozytywne zachowania społeczne wszystkich właścicieli piesków.
  • http://psipakiet.pl Meble miejskie o różnym zastosowaniu oraz funkcjach. Kosze na psie kupy, dystrybutory worków na psie odchody, kosze uliczne na odpady, ławki miejskie. To wszystko łączy jedna marka PSI PAKIET.