Słupki parkingowe – mała rzecz a cieszy - wokolonas.pl : wokolonas.pl
Najnowsze artykuły / Słupki

Słupki parkingowe – mała rzecz a cieszy

Mała, najczęściej prosta (dosłownie) rzecz, mebel miejski. Słupki odgradzające mogą pozornie niewiele znaczyć, dopełniają jednak przestrzeń publiczną. Bo diabeł tkwi w szczegółach.

Obecne trendy wymagają od projektantów nowoczesnych rozwiązań w małej architekturze miejskiej. Liczy się koncept i minimalizm w formie, które są źródłem uniwersalnych rozwiązań.

Marka PSI PAKIET dostarcza słupki najwyższej jakości. Co za tym przemawia? Meble miejskie produkowane są ze stali ocynkowanej i nierdzewnej. IPochodzą z zimnych, północnych krajów europejskich, gdzie surowy klimat dyktuje trudne warunki. Jest to najlepszy sprawdzian dla każdej małej architektury.

Proponujemy trzy rodzaje mebli – Piip, Piir i Kaar. Słupki metalowe charakteryzuje prosty i przemyślany dizajn – stonowana kolorystyka, która pasuje do wszystkich mebli w tej serii, a także prosta, klasyczna i zarazem nowoczesna forma, która znajdzie zastosowanie w każdym mieście. Warto zadbać o szczegóły. Zapraszamy do galerii naszych słupków stalowych.

Tagi:


Dodaj nowy

Nick:
Treść:

Pierwsze miejsce w Google dla Twojej strony. Pozycjonowanie stron internetowych, kampanie AdWords, strony internetowe. AUCH board.
Newsletter
Zapisz się do newslettera wokolonas.pl,
aby być informowanym o aktualnych tematach

  • http://psiapaczka.pl Miejsce w sieci, gdzie możesz zdobyć ekologiczne woreczki na psie nieczystości, zapakowane w praktyczną i estetyczną formę. Wspierajmy razem pozytywne zachowania społeczne wszystkich właścicieli piesków.
  • http://psipakiet.pl Meble miejskie o różnym zastosowaniu oraz funkcjach. Kosze na psie kupy, dystrybutory worków na psie odchody, kosze uliczne na odpady, ławki miejskie. To wszystko łączy jedna marka PSI PAKIET.