Nowość marki PSI PAKIET! Stojaki Vee - wokolonas.pl : wokolonas.pl
Najnowsze artykuły / Stojaki rowerowe

Nowość marki PSI PAKIET! Stojaki Vee

Stojak na rowery jest bardzo niedocenionym meblem miejskim, o czym świadczy jego wygląd i dostępność w polskich miastach. Ze względów oczywistych to rowerzysta najczęściej zauważy, jaki jest jego stan, ale wpływ na jakości formę stojaków mają wyłącznie inwestor i projektant.

Wychodząc temu naprzeciw, wzbogaciliśmy naszą ofertę o nowe meble miejskie marki PSI PAKIET. Proponujemy małą architekturę, która nada wyjątkowego charakteru każdemu miejscu. Jak się Państwu podobają eleganckie i stylowe stojaki na rowery Vee?

Pamiętajmy, że każdy element małej architektury ma wpływ na postrzeganie przez nas przestrzeni publicznej, dlatego – wbrew pozorom –  wybór właściwego stojaka rowerowego jest niezwykle ważny.

Tagi:


Dodaj nowy

Nick:
Treść:

Pierwsze miejsce w Google dla Twojej strony. Pozycjonowanie stron internetowych, kampanie AdWords, strony internetowe. AUCH board.
Newsletter
Zapisz się do newslettera wokolonas.pl,
aby być informowanym o aktualnych tematach

  • http://psiapaczka.pl Miejsce w sieci, gdzie możesz zdobyć ekologiczne woreczki na psie nieczystości, zapakowane w praktyczną i estetyczną formę. Wspierajmy razem pozytywne zachowania społeczne wszystkich właścicieli piesków.
  • http://psipakiet.pl Meble miejskie o różnym zastosowaniu oraz funkcjach. Kosze na psie kupy, dystrybutory worków na psie odchody, kosze uliczne na odpady, ławki miejskie. To wszystko łączy jedna marka PSI PAKIET.