Prosty ogród w Gdyni - wokolonas.pl : wokolonas.pl
Najnowsze artykuły / Mieszkaniowe

Prosty ogród w Gdyni

W Gdyni-Orłowie zrealizowano ciekawy projekt zagospodarowania terenu przy osiedlu apartamentów. Wyróżnia go prostota, minimalizm i biel, biel, biel.

Otoczenie współgra z architekturą – taka refleksja od razu nasuwa się na myśl. Prosta architektura, o jasnych elewacjach i dużych przeszkleniach wymaga „czystej” elegancji ogrodu. Zagospodarowanie opiera się na prostych j jednocześnie wyszukanych kształtach – jak choćby kamienna ławka. Zieleń nadaje tej przestrzeni skandynawskiego ducha za sprawą jasnych tonacji oraz traw, które są bardzo modnym materiałem roślinnym. Równie atrakcyjnie prezentują się brzozy pożyteczne ‚Doorenbos’. Ten krajobraz po prostu urzeka!

Tagi:


Dodaj nowy

Nick:
Treść:

Pierwsze miejsce w Google dla Twojej strony. Pozycjonowanie stron internetowych, kampanie AdWords, strony internetowe. AUCH board.
Newsletter
Zapisz się do newslettera wokolonas.pl,
aby być informowanym o aktualnych tematach

  • http://psiapaczka.pl Miejsce w sieci, gdzie możesz zdobyć ekologiczne woreczki na psie nieczystości, zapakowane w praktyczną i estetyczną formę. Wspierajmy razem pozytywne zachowania społeczne wszystkich właścicieli piesków.
  • http://psipakiet.pl Meble miejskie o różnym zastosowaniu oraz funkcjach. Kosze na psie kupy, dystrybutory worków na psie odchody, kosze uliczne na odpady, ławki miejskie. To wszystko łączy jedna marka PSI PAKIET.