O przestrzeni muzealnej - wokolonas.pl : wokolonas.pl

O przestrzeni muzealnej

Dziesięć miesięcy remontu i 17 maja przez Prezydenta RP zostało otwarte Muzeum Narodowe w Warszawie, które przeszło przez proces rewitalizacji. Odświeżony został wygląd gmachu wybudowanego w latach 30-tych XX wieku a także przestrzeń wokół niego. Zwracają uwagę przede wszystkim donice oraz ławki. Efekt końcowy jest wynikiem pracy specjalisty od architektury współczesnej Jarosława Trybusia. Trzeba przyznać, że jego dzieło zostało uwieńczone sukcesem

Pierwsza po otwarciu wystawa jest zatytułowana: „Wywyższeni. Od faraona do Lady Gagi”.

Również wnętrze budynku robi wielkie wrażenie pod względem piękna i estetyki. Aby się o tym przekonać najlepiej odwiedzić Muzeum Narodowe w Warszawie osobiście. Aleje Jerozolimskie 3.

 

 

 

 

 

Tagi:


Dodaj nowy

Nick:
Treść:

Pierwsze miejsce w Google dla Twojej strony. Pozycjonowanie stron internetowych, kampanie AdWords, strony internetowe. AUCH board.
Newsletter
Zapisz się do newslettera wokolonas.pl,
aby być informowanym o aktualnych tematach

  • http://psiapaczka.pl Miejsce w sieci, gdzie możesz zdobyć ekologiczne woreczki na psie nieczystości, zapakowane w praktyczną i estetyczną formę. Wspierajmy razem pozytywne zachowania społeczne wszystkich właścicieli piesków.
  • http://psipakiet.pl Meble miejskie o różnym zastosowaniu oraz funkcjach. Kosze na psie kupy, dystrybutory worków na psie odchody, kosze uliczne na odpady, ławki miejskie. To wszystko łączy jedna marka PSI PAKIET.