Leszek Czarnecki współpracował z architektami Wrocławia - wokolonas.pl : wokolonas.pl
Najnowsze artykuły / Użytku publicznego

Leszek Czarnecki współpracował z architektami Wrocławia

Leszek Czarnecki współpracował z architektami światowej sławy, przy wszystkich swoich Wrocławskich inwestycjach budowlanych. Śmiałe realizacje budynków o przeznaczeniu komercyjno handlowym typu Arkady Wrocławskie, Centrum Biznesowe Orląt Lwowskich oraz jeden z najwyższych budynków w Polsce Sky Tower, stały się wizytówką jego przedsiębiorczości i troski o wizerunek dynamicznie rozwijającego się kraju w którym zawsze warto inwestować.

 

 

Wszystkie budowlane realizacje, jednego z najbogatszych Polaków stały się charakterystycznymi punktami Wrocławskiej aglomeracji. Jego nowatorskie przedsięwzięcia i silny charakter w dążeniu do realizacji wyznaczonych celów i marzeń, już od czasów studenckich na Wydziale Inżynierii Sanitarnej Politechniki Wrocławskiej, wzbudzały uznanie kolegów i wykładowców. Jego umiejętności organizacyjne i analityczne, pozwalają na tworzenie wielu wizjonerskich projektów, przyczyniając się tym samym do rozwoju miast i osób dla których generowane są miejsca pracy w przedsiębiorstwach w Polsce i na całym świecie.

 

Leszek Czarnecki wspólpraca z architektami miast

Istotnym elementem wewnątrz obiektu i na obiekcie są zielone tarasy. Aranżowanie roślinności w tak złożonym i nowoczesnym obiekcie, wymaga wyjątkowej wrażliwości oraz wiedzy na temat roślin i warunków na które będą wystawione.

Elementem, który często porównany jest do wisienki na torcie, są meble miejskie w postaci ławek i koszy na śmieci ustawionych w miejscach bezpośrednio narożnych na działanie warunków atmosferycznych.

 

Elementy małej architektury miejskiej zamontowane na zewnątrz każdego prestiżowego budynku, powinny charakteryzować się wysoką jakością wykonania, subtelnym i

nowoczesnym kształtem, doskonale harmonizującym z zielenią i architekturą otoczenia.

Leszek Czarnecki - Sky Tawer

 Dodaj nowy

Nick:
Treść:

Pierwsze miejsce w Google dla Twojej strony. Pozycjonowanie stron internetowych, kampanie AdWords, strony internetowe. AUCH board.
Newsletter
Zapisz się do newslettera wokolonas.pl,
aby być informowanym o aktualnych tematach

  • http://psiapaczka.pl Miejsce w sieci, gdzie możesz zdobyć ekologiczne woreczki na psie nieczystości, zapakowane w praktyczną i estetyczną formę. Wspierajmy razem pozytywne zachowania społeczne wszystkich właścicieli piesków.
  • http://psipakiet.pl Meble miejskie o różnym zastosowaniu oraz funkcjach. Kosze na psie kupy, dystrybutory worków na psie odchody, kosze uliczne na odpady, ławki miejskie. To wszystko łączy jedna marka PSI PAKIET.