Stacje na psie odchody

Psie stacje, to punkty w którym każdy właściciel psa może zaopatrzyć się w woreczki na psie odchody a po zebraniu psiej kupy, może się jej pozbyć, wrzucając worek do kosza zbiorczego.

Dystrybutory worków i kubełki zbiorcze na psie nieczystości, zostały zaprojektowane tak aby 

zaopatrywać okolicznych właścicieli psów w worki na psie nieczystości i przechowywać ten organiczny odpad do czasu opróżnienia pojemnika zbiorczego przez stosowne firmy sprzątające, które mają podpisaną umowę na obsługę danego terenu.

 
Oryginalna konstrukcja PSIEGO PAKIETU ® jest efektem wieloletnich doświadczeń przy produkcji urządzeń na psie odpady. Ciekawe i niepowtarzalne wzory naszych koszy i dystrybutorów są niepowtarzalne i występują tylko pod marką PSI PAKIET ®.
Nasze doświadczenie w produkcji i oferowaniu zestawów do sprzątania po psie, doceniło już wiele miast w Polsce.
Byliśmy wyłącznym dostawcą psich stacji marki PSI PAKIET ® w największej ogólnopolskiej akcji „PSIE SPRAWY WARSZAWY”, montując dystrybutory worków oraz pojemniki na psie kupy na wielu ulicach stolicy. Podczas trwania całej akcji wydrukowaliśmy specjalnie zaprojektowane naklejki
„Psie Sprawy Warszawy” umieszczając je na dystrybutorze worków na psie odchody.
 
Konstrukcje koszy na psie odchody marki PSI PAKIET ®, oprócz wysokiej funkcjonalności, doceniane są za ich indywidualne wzornictwo, które zyskuje sobie sympatyków wśród architektów, zarządców nieruchomości i urzędników miejskich. Na bieżąco dostarczamy wszystkich części zamiennych, które ulegną aktom wandalizmu, jednak z roku na rok zauważamy coraz mniej dewastacji „wokoło nas”. Dzięki społecznej aprobacie i zrozumieniu problemów psich kup na skwerach i trawnikach miast wszyscy użytkownicy, również ci którzy nie posiadają psów, cieszą się czystością w swojej okolicy.

Napisz do nas


  • http://psiapaczka.pl Miejsce w sieci, gdzie możesz zdobyć ekologiczne woreczki na psie nieczystości, zapakowane w praktyczną i estetyczną formę. Wspierajmy razem pozytywne zachowania społeczne wszystkich właścicieli piesków.
  • http://psipakiet.pl Meble miejskie o różnym zastosowaniu oraz funkcjach. Kosze na psie kupy, dystrybutory worków na psie odchody, kosze uliczne na odpady, ławki miejskie. To wszystko łączy jedna marka PSI PAKIET.