Czy kostka brukowa może świecić? - wokolonas.pl : wokolonas.pl
Najnowsze artykuły / Kostka brukowa

Czy kostka brukowa może świecić?

Tak, może i świeci. W ubiegłym roku, w plebiscycie organizowanym przez portal ArchitekturaKrajobrazu.info, świecąca kostka brukowa BRUKLUX zdobyła główną nagrodę w kategorii Nawierzchnie. Statuetki rozdano podczas zeszłorocznej wystawy Zieleń to życie.

Świecąca nawierzchnia to dobre rozwiązanie na bezpieczne i efektowne wprowadzenie samochodu na posesję. Do tego stanowi ciekawy punkt świetlny przy domu – dobrze wygląda, jest estetyczna i wygodna. Kostka składa się z odlewu sztucznego tworzywa oraz płytki z oświetleniem LED, które obecnie jest najbardziej popularną i pożądaną technologią stosowaną przy iluminacji obiektów architektonicznych.

 

Tagi:


Dodaj nowy

Nick:
Treść:

Pierwsze miejsce w Google dla Twojej strony. Pozycjonowanie stron internetowych, kampanie AdWords, strony internetowe. AUCH board.
Newsletter
Zapisz się do newslettera wokolonas.pl,
aby być informowanym o aktualnych tematach

  • http://psiapaczka.pl Miejsce w sieci, gdzie możesz zdobyć ekologiczne woreczki na psie nieczystości, zapakowane w praktyczną i estetyczną formę. Wspierajmy razem pozytywne zachowania społeczne wszystkich właścicieli piesków.
  • http://psipakiet.pl Meble miejskie o różnym zastosowaniu oraz funkcjach. Kosze na psie kupy, dystrybutory worków na psie odchody, kosze uliczne na odpady, ławki miejskie. To wszystko łączy jedna marka PSI PAKIET.