Szlachetne płyty chodnikowe - wokolonas.pl : wokolonas.pl
Najnowsze artykuły / Płyty chodnikowe, Ścieżki

Szlachetne płyty chodnikowe

Choć przyzwyczajeni jesteśmy do szarych, betonowych płyt chodnikowych , na rynku produktów budowlanych znajdziemy materiały w nowych gamach kolorystycznych, idealne zarówno na nawierzchnie w nowoczesnej przestrzeni miejskiej, jak i przydomowych ogrodach.

 

Szeroki wachlarz szlachetnych barw materiałów budowlanych zwiększa możliwość wyboru produktów, które urozmaicą przestrzeń oraz nadadzą jej eleganckiego charakteru.

 

Producenci, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom projektantów i użytkowników, wprowadzają na rynek nowe produkty w dobrym stylu.

 

Firma AWBUD proponuje ciekawą linię produktów betonowych, imitujących kamień naturalny. Stonowane barwy w kolorach ziemi, o ciekawej, marmurkowej fakturze, stanowią interesującą alternatywę zarówno dla tradycyjnych szarych płyt chodnikowych, jak i produktów z kamienia naturalnego.

Asortyment dostępny jest w kolorach melanżowych – piaskowym, gołębim, kasztanowym.

 

Produkty są odpowiedzią na typową, szarą i nudną stylistykę materiałów. Nowa kolorystka i faktura zmienia prosty beton w szlachetny budulec, który bardzo dobrze komponuje się z kostką brukową oraz innymi wyrobami kamiennymi stosowanymi w nawierzchniach. Jednocześnie udowadnia wszechstronność i uniwersalność betonu, który wciąż nas zaskakuje.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Polecamy:

Inwestycja w monitoring nie musi być kosztowna.

Kompleksowe projektowanie biur i nie tylko przez doświadczone osoby z bogatym portfolio.

Tagi:


Dodaj nowy

Nick:
Treść:

Pierwsze miejsce w Google dla Twojej strony. Pozycjonowanie stron internetowych, kampanie AdWords, strony internetowe. AUCH board.
Newsletter
Zapisz się do newslettera wokolonas.pl,
aby być informowanym o aktualnych tematach

  • http://psiapaczka.pl Miejsce w sieci, gdzie możesz zdobyć ekologiczne woreczki na psie nieczystości, zapakowane w praktyczną i estetyczną formę. Wspierajmy razem pozytywne zachowania społeczne wszystkich właścicieli piesków.
  • http://psipakiet.pl Meble miejskie o różnym zastosowaniu oraz funkcjach. Kosze na psie kupy, dystrybutory worków na psie odchody, kosze uliczne na odpady, ławki miejskie. To wszystko łączy jedna marka PSI PAKIET.