Uniwersalne płyty chodnikowe - wokolonas.pl : wokolonas.pl
Najnowsze artykuły / Płyty chodnikowe, Ścieżki

Uniwersalne płyty chodnikowe

Beton – przez niektórych znienawidzony, przez innych odkryty na nowo. Betonowe płyty chodnikowe są uniwersalnym produktem i z powodzeniem sprawdzają się na nawierzchniach utwardzonych – chodnikach, tarasach i ciągach komunikacji pieszej.

 

Płyty chodnikowe, ze względu na swoje rozmiary, są bardzo ekonomiczną alternatywą dla innych materiałów betonowych wykorzystywanych na nawierzchnie. Standardowe wielkości to 350 x 350 mm, 400 x 400 mm i 500 x 500 mm. Producenci w asortymencie posiadają także produkty z fazowanymi (ściętymi) brzegami.

 

W zależności od przeznaczenia, płyty posiadają różną grubość. Im nawierzchnia jest intensywniej użytkowana i bardziej wymagająca pod względem przenoszenia ciężarów, tym grubsza płyta. Grubość płyt mieści się w przedziale 40-70 mm. Najpopularniejsze produkty z tej serii dostępne są w dwóch standardowych odcieniach – szarym i czerwonym.

Tagi:


Dodaj nowy

Nick:
Treść:

Pierwsze miejsce w Google dla Twojej strony. Pozycjonowanie stron internetowych, kampanie AdWords, strony internetowe. AUCH board.
Newsletter
Zapisz się do newslettera wokolonas.pl,
aby być informowanym o aktualnych tematach

  • http://psiapaczka.pl Miejsce w sieci, gdzie możesz zdobyć ekologiczne woreczki na psie nieczystości, zapakowane w praktyczną i estetyczną formę. Wspierajmy razem pozytywne zachowania społeczne wszystkich właścicieli piesków.
  • http://psipakiet.pl Meble miejskie o różnym zastosowaniu oraz funkcjach. Kosze na psie kupy, dystrybutory worków na psie odchody, kosze uliczne na odpady, ławki miejskie. To wszystko łączy jedna marka PSI PAKIET.