Bywa, że pojawia się problem psich odchodów, dobrze znamy temat i wiemy jak temu zaradzić

Dlaczego to nie jest kosz na odpady?

Creative Commons Attribution-Share Alike 3.0 Unported/ fot. Fran Schulenburg (źródło: d.wiadomosci24.pl))Nie lubimy, gdy właściciel nie sprząta po swoim pupilu w przestrzeni publicznej. Ale nie lubimy także, gdy niewłaściwie wykorzystuje się kosze na psie odchody, które nie służą przecież do wyrzucania śmieci nawet wtedy, gdy w okolicy nie ma innego pojemnika na odpady.

Gdy zapytałam kiedyś właściciela psa, dlaczego papierek wyrzucił do kosza na psie nieczystości (z którego nota bene wysypywały się śmieci), odpowiedział, że nikt tego przecież nie weryfikuje i wzruszył ramionami. Czy to kwestia złego oznakowania takich koszy? Piktogram z postacią, która zbiera psią kupę jest mały i nie rzuca się w oczy. Za to pomarańczowy kolor takich kubłów jest identyczny z niektórymi koszami na śmieci. Dlatego warto zwrócić uwagę na widoczne oznakowanie mebli miejskich.

Marka PSI PAKIET zatroszczyła się o dobrze oznakowane kosze na psie odchody. Tych elementów nie sposób pomylić z tradycyjnymi koszami na śmieci. Dodatkowo wyposażone są w dystrybutory woreczków na psie kupy, co czyni je bardziej rozpoznawalnymi.

Patrzmy uważnie, z jakim koszem mamy do czynienia i zadbajmy o nasze otoczenie. Nikt za nas tego nie zrobi. Promujmy dobre wzory zachowań nie tylko wśród właścicieli zwierząt!

 

 

 

Oryginalne kosze i dystrybutory worków Psi pakiet®

[Not a valid template]

Oryginalne mocne i ekologiczne worki Psi pakiet®

[Not a valid template]

 

Napisz do nas


PSI PAKIET®

Auch Studio

ul. Bulwar Ikara 28 B

54-130 Wrocław

tel. 71 784 50 18

tel. 71 784 50 10

fax. 71 784 50 18

2006-2018 © Agencja marketingowa Wrocław AUCH Studio