Bywa, że pojawia się problem psich odchodów, dobrze znamy temat i wiemy jak temu zaradzić

Problem psich odchodów Problem psich odchodów Doskonały i sprawdzony w Polsce i Europie, system sprzątania psich odchodów, dzięki swojej atrakcyjnej formie i prostej zasadzie działania, zyskał wielu zwolenników w śród właścicieli psów. Ciekawy design urządzeń i klarowny opis ich obsługi, pozwolił bez zażenowania korzystać i mówić o wstydliwym problemie, jakim są psie kupy w miastach. Zobacz więcej zachowanie Promujmy pozytywne zachowania od najmłodszych lat Dziękujemy serdecznie wszystkim nauczycielom i rodzicom, którzy poważnie podchodzą do edukacji w zakresie kształtowania pozytywnych zachowań społecznych wokoło nas, takich jak sprzątanie psich odchodów po swoim ulubieńcu. Zobacz więcej psia paczka Psia paczka do kupienia w sklepie internetowym Jeśli w twojej okolicy lub w miejscu w którym zamierzasz wypocząć i spędzić czas ze swoim psem brak publicznych dystrybutorów worków na psie odchody, zabierz ze sobą 200 woreczków w paczce PSI PAKIET ®, którą możesz nabyć przez internet pod adresem www.psiapaczk.pl Zobacz więcej spoleczne Społeczne Akcje wspierające sprzątanie po psie Psi Pakiet ®, był wyłącznym dostawcą oryginalnych urządzeń z dystrybutorami worków podczas akcji „PSIE SPRAWY WARSZAWY” oraz w innych miastach Polski, wprowadzając od kilkunastu lat system do sprzątania psich kup. Zobacz więcej
Dlaczego to nie jest kosz na odpady?

Creative Commons Attribution-Share Alike 3.0 Unported/ fot. Fran Schulenburg (źródło: d.wiadomosci24.pl))Nie lubimy, gdy właściciel nie sprząta po swoim pupilu w przestrzeni publicznej. Ale nie lubimy także, gdy niewłaściwie wykorzystuje się kosze na psie odchody, które nie służą przecież do wyrzucania śmieci nawet wtedy, gdy w okolicy nie ma innego pojemnika na odpady.

Gdy zapytałam kiedyś właściciela psa, dlaczego papierek wyrzucił do kosza na psie nieczystości (z którego nota bene wysypywały się śmieci), odpowiedział, że nikt tego przecież nie weryfikuje i wzruszył ramionami. Czy to kwestia złego oznakowania takich koszy? Piktogram z postacią, która zbiera psią kupę jest mały i nie rzuca się w oczy. Za to pomarańczowy kolor takich kubłów jest identyczny z niektórymi koszami na śmieci. Dlatego warto zwrócić uwagę na widoczne oznakowanie mebli miejskich.

Marka PSI PAKIET zatroszczyła się o dobrze oznakowane kosze na psie odchody. Tych elementów nie sposób pomylić z tradycyjnymi koszami na śmieci. Dodatkowo wyposażone są w dystrybutory woreczków na psie kupy, co czyni je bardziej rozpoznawalnymi.

Patrzmy uważnie, z jakim koszem mamy do czynienia i zadbajmy o nasze otoczenie. Nikt za nas tego nie zrobi. Promujmy dobre wzory zachowań nie tylko wśród właścicieli zwierząt!

 

 

 

Oryginalne kosze i dystrybutory worków Psi pakiet®

[Not a valid template]

Oryginalne mocne i ekologiczne worki Psi pakiet®

[Not a valid template]

 

Napisz do nas


PSI PAKIET®

Auch Studio

ul. Bulwar Ikara 28 B

54-130 Wrocław

tel. 71 784 50 18

tel. 71 784 50 10

fax. 71 784 50 18

2006-2018 © Agencja marketingowa Wrocław AUCH Studio