Bywa, że pojawia się problem psich odchodów, dobrze znamy temat i wiemy jak temu zaradzić

Problem psich odchodów Problem psich odchodów Doskonały i sprawdzony w Polsce i Europie, system sprzątania psich odchodów, dzięki swojej atrakcyjnej formie i prostej zasadzie działania, zyskał wielu zwolenników w śród właścicieli psów. Ciekawy design urządzeń i klarowny opis ich obsługi, pozwolił bez zażenowania korzystać i mówić o wstydliwym problemie, jakim są psie kupy w miastach. Zobacz więcej zachowanie Promujmy pozytywne zachowania od najmłodszych lat Dziękujemy serdecznie wszystkim nauczycielom i rodzicom, którzy poważnie podchodzą do edukacji w zakresie kształtowania pozytywnych zachowań społecznych wokoło nas, takich jak sprzątanie psich odchodów po swoim ulubieńcu. Zobacz więcej psia paczka Psia paczka do kupienia w sklepie internetowym Jeśli w twojej okolicy lub w miejscu w którym zamierzasz wypocząć i spędzić czas ze swoim psem brak publicznych dystrybutorów worków na psie odchody, zabierz ze sobą 200 woreczków w paczce PSI PAKIET ®, którą możesz nabyć przez internet pod adresem www.psiapaczk.pl Zobacz więcej spoleczne Społeczne Akcje wspierające sprzątanie po psie Psi Pakiet ®, był wyłącznym dostawcą oryginalnych urządzeń z dystrybutorami worków podczas akcji „PSIE SPRAWY WARSZAWY” oraz w innych miastach Polski, wprowadzając od kilkunastu lat system do sprzątania psich kup. Zobacz więcej
Dobry wzór z kostki

Kostka betonowa – ten najpopularniejszy i najtańszy materiał na nawierzchnie chodnikowe i podjazdy wcale nie musi być nudny i nieciekawy. Wystarczy niebanalny wzór kostki na posadzce, który doda efektowności szaremu betonowi oraz animuszu otoczeniu wokół domu.

 

Fakt, że przy wykonywaniu nawierzchni ogrodowych wykorzystujemy najpospolitszą kostkę betonową, nie musi wywoływać w nas poczucia niesmaku, ani zaliczyć ogród do nieudanych realizacji. To, co z pozoru wydaje się być proste i nieatrakcyjne, może okazać się zaletą. Sposobem na przełamanie nudy szarej kostki betonowej jest zabawa wzorem i kolorem.

 

Dobry wzór

Choć można by rzec przekornie, że prostym wzorom nie można zarzucić nic poza tym, że są proste, to złota zasada  „mniej znaczy więcej” jest jednym z wyznaczników kreowania dobrej przestrzeni. Z ogrodem jest jak z mieszkaniem – często wystarczą minimalne zabiegi, aby osiągnąćefekt. Nawierzchnia wcale nie wymaga wymyślnych rysunków gwiazd, rozet czy kwiatów, liczy się koncept.

 

Przeładowanie formy jest wciąż spotykane w realizacjach aranżacji ogrodowych, a przecież nie potrzebujemy ciężkich, zbyt dekoracyjnych i wymuszonych wzorów, ale lekkich i prostych. Dwie przecinające się pod kątem linie na tle jednolitego wzoru posadzki dodadzą ścieżce dynamiki. Dodatkowo, jeśli zmyślnie „wyprowadzimy” te linie poza krawędź ścieżki i zakomponujemy z grupami roślin, otrzymamy bardziej spójny i przemyślany układ całości ogrodu.

 

Wielość rozmiarów kostek betonowych pozwala stworzyć ciekawe i skomplikowane wzory posadzek, m.in. przy założeniach historycznych czy nowoczesnych aranżacjach.

 

Kolor i faktura

Nie tylko odpowiednim układem kostek betonowych, ale również kolorem, możemy stworzyć niebanalny wzór na nawierzchni. Najczęściej w ofertach producentów dostępne są czerwienie, pomarańcze, żółcie, zielenie oraz błękity. Wybór kolorów, kształtów kostek oraz faktur lica jest znaczny. Kolor z powodzeniem może posłużyć do podziału przestrzeni, wydzielenia odrębnych funkcji (np. ścieżka, podjazd, placyk pod grilla), bądź pokreślenia konkretnych obszarów (np. zaakcentowanie placu przed wejściem do domu czy samego wejścia).

 

Kolorowy jarmark

Niestety, kolory kostek betonowych oferowane przez producentów pozostawiają jednocześnie wiele do życzenia. Zwykle są to produkty w nienaturalnie wyglądających odcieniach. Żółcie są zbyt soczyste, czerwienie zbyt ogniste, a błękity chłodne. W obliczu takiego wyboru nierzadko pozostają nam do wykorzystania najbardziej uniwersalne barwy kostek betonowych – szare i czerwone oraz melanże (szare oraz piaskowe). Bo „mniej znaczy więcej”.

 

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz również:  Znaną firmą windykacyjną jest Casus Finanse

Oryginalne kosze i dystrybutory worków Psi pakiet®

[Not a valid template]

Oryginalne mocne i ekologiczne worki Psi pakiet®

[Not a valid template]

 

Napisz do nas


PSI PAKIET®

Auch Studio

ul. Bulwar Ikara 28 B

54-130 Wrocław

tel. 71 784 50 18

tel. 71 784 50 10

fax. 71 784 50 18

2006-2018 © Agencja marketingowa Wrocław AUCH Studio