Bywa, że pojawia się problem psich odchodów, dobrze znamy temat i wiemy jak temu zaradzić

Problem psich odchodów Problem psich odchodów Doskonały i sprawdzony w Polsce i Europie, system sprzątania psich odchodów, dzięki swojej atrakcyjnej formie i prostej zasadzie działania, zyskał wielu zwolenników w śród właścicieli psów. Ciekawy design urządzeń i klarowny opis ich obsługi, pozwolił bez zażenowania korzystać i mówić o wstydliwym problemie, jakim są psie kupy w miastach. Zobacz więcej zachowanie Promujmy pozytywne zachowania od najmłodszych lat Dziękujemy serdecznie wszystkim nauczycielom i rodzicom, którzy poważnie podchodzą do edukacji w zakresie kształtowania pozytywnych zachowań społecznych wokoło nas, takich jak sprzątanie psich odchodów po swoim ulubieńcu. Zobacz więcej psia paczka Psia paczka do kupienia w sklepie internetowym Jeśli w twojej okolicy lub w miejscu w którym zamierzasz wypocząć i spędzić czas ze swoim psem brak publicznych dystrybutorów worków na psie odchody, zabierz ze sobą 200 woreczków w paczce PSI PAKIET ®, którą możesz nabyć przez internet pod adresem www.psiapaczk.pl Zobacz więcej spoleczne Społeczne Akcje wspierające sprzątanie po psie Psi Pakiet ®, był wyłącznym dostawcą oryginalnych urządzeń z dystrybutorami worków podczas akcji „PSIE SPRAWY WARSZAWY” oraz w innych miastach Polski, wprowadzając od kilkunastu lat system do sprzątania psich kup. Zobacz więcej
Donica w wielkim mieście

Zieleń w mieście jest coraz ważniejsza. Bardzo nas to cieszy. Dużą popularnością cieszy się roślinność ozdobna w donicach. Najwięcej takich rozwiązań widać w centrach miast. Pelargonie w piętrowych stojakach to już nie ta dekada, nie ten gust i styl. Duże miasto to przemyślane i gustowne aranżacje. Dodatkiem do pięknych roślin są więc piękne donice. Lubimy to!

Choć sezon na ogródki piwne kończy się i z rynków znikają już aranżacje roślinne, eleganckie i stylowe donice nie od dziś sprawdzają się także w przestrzeni zamkniętej. Trendem stało się wyposażenie wnętrz publicznych w zieleń sadzoną w gustowne osłonki i donice, o prostych i uniwersalnych wzorach i kolorach (klasyczne czerwienie, czernie, szarości i biele, w tym także nasycone barwy, jak choćby intensywne i jasne zielenie), które z powodzeniem uzupełniają meble miejskie oraz ławki i kosze we wnętrzach (np. centra handlowe). Idealnie sprawdzą się wysokie byliny i drzewka (rośliny egzotyczne), które nie wymagają dobrego oświetlenia, mogą długo wytrzymać bez wody oraz przetrwać suche powietrze, panujące w budynkach.

Oryginalne kosze i dystrybutory worków Psi pakiet®

[Not a valid template]

Oryginalne mocne i ekologiczne worki Psi pakiet®

[Not a valid template]

 

Napisz do nas


PSI PAKIET®

Auch Studio

ul. Bulwar Ikara 28 B

54-130 Wrocław

tel. 71 784 50 18

tel. 71 784 50 10

fax. 71 784 50 18

2006-2018 © Agencja marketingowa Wrocław AUCH Studio