Bywa, że pojawia się problem psich odchodów, dobrze znamy temat i wiemy jak temu zaradzić

Problem psich odchodów Problem psich odchodów Doskonały i sprawdzony w Polsce i Europie, system sprzątania psich odchodów, dzięki swojej atrakcyjnej formie i prostej zasadzie działania, zyskał wielu zwolenników w śród właścicieli psów. Ciekawy design urządzeń i klarowny opis ich obsługi, pozwolił bez zażenowania korzystać i mówić o wstydliwym problemie, jakim są psie kupy w miastach. Zobacz więcej zachowanie Promujmy pozytywne zachowania od najmłodszych lat Dziękujemy serdecznie wszystkim nauczycielom i rodzicom, którzy poważnie podchodzą do edukacji w zakresie kształtowania pozytywnych zachowań społecznych wokoło nas, takich jak sprzątanie psich odchodów po swoim ulubieńcu. Zobacz więcej psia paczka Psia paczka do kupienia w sklepie internetowym Jeśli w twojej okolicy lub w miejscu w którym zamierzasz wypocząć i spędzić czas ze swoim psem brak publicznych dystrybutorów worków na psie odchody, zabierz ze sobą 200 woreczków w paczce PSI PAKIET ®, którą możesz nabyć przez internet pod adresem www.psiapaczk.pl Zobacz więcej spoleczne Społeczne Akcje wspierające sprzątanie po psie Psi Pakiet ®, był wyłącznym dostawcą oryginalnych urządzeń z dystrybutorami worków podczas akcji „PSIE SPRAWY WARSZAWY” oraz w innych miastach Polski, wprowadzając od kilkunastu lat system do sprzątania psich kup. Zobacz więcej
Farmy wiatrowe na Dolnym Śląsku

Farmy wiatrowe czyli energia odnawialna i jej wykorzystanie.Pisaliśmy już o odnawialnych źródłach energii (OZE) oraz o tym, jak ważny wpływ na środowisko ma ich wykorzystanie. OZE to słońce, woda, wiatr, zasoby geotermalne oraz biomasa, które są niewyczerpywane. Stanowią ogromny potencjał energetyczny i finansowy, jak również przyszłość energii elektrycznej oraz cieplnej. Pośród wymienionych źródeł energii odnawialnej, niezwykle ważne miejsce zajmuje energia wiatrowa. Od zeszłego roku coraz prężniej wykorzystywana jest ona na Dolnym Śląsku.

 

Zjawisko powstawania wiatrów związane jest z nierównomiernym ogrzewaniem mas powietrza przez słońce, obrotami kuli ziemskiej oraz nierównościami powierzchni ziemi. Mała architektura oczywiście nie wpływa na to zjawisko. Zaletą energii wiatrowej jest jej dostępność niemal na całym obszarze Ziemi. Wielkość tej energii nie jest jednak wszędzie taka sama. Korzystne warunki do jej eksploatacji istnieją na terenach nadmorskich oraz na rozległych równinach.

 

W sierpniu 2013 roku na terenie Dolnego Śląska powstała kolejna farma wiatrowa. W gminie Legnickie Pole uruchomiono wówczas pierwsze turbiny w parku wiatrowym „Taczalin”. To największa na ziemi legnickiej inwestycja, dzięki której pozyskuje się energię odnawialną. Na terenie gminy stanęły 22 wiatraki z turbinami o całkowitej mocy 45,1 MW. Projekt współfinansuje Unia Europejska w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2007 – 2013. Ministerstwo Gospodarki przyznało na ten cel specjalną dotację w kwocie 40 milionów złotych, a cała inwestycja pochłonęła 400 mln złotych. Właścicielem parku jest spółka EWG Taczalin z siedzibą we Wrocławiu, należąca do WSB Neue Energien GmbH.

 

Na Dolnym Śląsku działają już duże farmy wiatrowe, mianowicie Łukaszów i Modlikowice, które są zlokalizowane w pobliżu Legnicy i autostrady A4. Ich łączna moc wynosi 58 MW, a ich właścicielem jest spółka Polish Energy Partners. W 2013 roku uruchomiono także farmę wiatrową Jędrzychowice-Zgorzelec składającą się z 25 elektrowni wiatrowych o łącznej mocy 50 MW. Dzięki uruchomieniu elektrowni, gminy dysponujące wiatrakami mogą liczyć na dodatkowe wpływy do swoich budżetów, które mogą wynieść ok. 2 mln zł rocznie. Na dodatkowe przychody mogą liczyć także właściciele gruntów, na terenie których stanęły wiatraki.

Oryginalne kosze i dystrybutory worków Psi pakiet®

[Not a valid template]

Oryginalne mocne i ekologiczne worki Psi pakiet®

[Not a valid template]

 

Napisz do nas


PSI PAKIET®

Auch Studio

ul. Bulwar Ikara 28 B

54-130 Wrocław

tel. 71 784 50 18

tel. 71 784 50 10

fax. 71 784 50 18

2006-2018 © Agencja marketingowa Wrocław AUCH Studio