Bywa, że pojawia się problem psich odchodów, dobrze znamy temat i wiemy jak temu zaradzić

Problem psich odchodów Problem psich odchodów Doskonały i sprawdzony w Polsce i Europie, system sprzątania psich odchodów, dzięki swojej atrakcyjnej formie i prostej zasadzie działania, zyskał wielu zwolenników w śród właścicieli psów. Ciekawy design urządzeń i klarowny opis ich obsługi, pozwolił bez zażenowania korzystać i mówić o wstydliwym problemie, jakim są psie kupy w miastach. Zobacz więcej zachowanie Promujmy pozytywne zachowania od najmłodszych lat Dziękujemy serdecznie wszystkim nauczycielom i rodzicom, którzy poważnie podchodzą do edukacji w zakresie kształtowania pozytywnych zachowań społecznych wokoło nas, takich jak sprzątanie psich odchodów po swoim ulubieńcu. Zobacz więcej psia paczka Psia paczka do kupienia w sklepie internetowym Jeśli w twojej okolicy lub w miejscu w którym zamierzasz wypocząć i spędzić czas ze swoim psem brak publicznych dystrybutorów worków na psie odchody, zabierz ze sobą 200 woreczków w paczce PSI PAKIET ®, którą możesz nabyć przez internet pod adresem www.psiapaczk.pl Zobacz więcej spoleczne Społeczne Akcje wspierające sprzątanie po psie Psi Pakiet ®, był wyłącznym dostawcą oryginalnych urządzeń z dystrybutorami worków podczas akcji „PSIE SPRAWY WARSZAWY” oraz w innych miastach Polski, wprowadzając od kilkunastu lat system do sprzątania psich kup. Zobacz więcej
Hotel dla zwierząt w Kątach Wrocławskich

W Kątach Wrocławskich istnieje wspaniałe i niesamowite miejsce, w którym nasze domowe zwierzęta, znajdą opiekę podczas naszego urlopu lub wyjazdu służbowego.

Hotel dla zwierząt prowadzony jest przez IRENĘ, AGNIESZKĘ I PIOTRA PASZKOWSKICH. Wszystkie pieski i kotki mogą liczyć na serdeczną opiekę, fachową pielęgnację oraz zabawę na bezpiecznym i czystym wybiegu, gdzie spędzają czas kilka razy dziennie.

Pogodny nastrój właścicieli hotelu udziela się również zwierzętom, które są traktowane z miłością i zrozumieniem dla ich potrzeb. Przy hotelu jest prowadzony również sklep, gdzie można zaopatrzyć się w karmę, jak i w inne akcesoria, niezbędne dla naszych zwierzęcych podopiecznych.

Sprawdź: Nowe ławki metalowe 

Oryginalne kosze i dystrybutory worków Psi pakiet®

[Not a valid template]

Oryginalne mocne i ekologiczne worki Psi pakiet®

[Not a valid template]

 

Napisz do nas


PSI PAKIET®

Auch Studio

ul. Bulwar Ikara 28 B

54-130 Wrocław

tel. 71 784 50 18

tel. 71 784 50 10

fax. 71 784 50 18

2006-2018 © Agencja marketingowa Wrocław AUCH Studio