Bywa, że pojawia się problem psich odchodów, dobrze znamy temat i wiemy jak temu zaradzić

Problem psich odchodów Problem psich odchodów Doskonały i sprawdzony w Polsce i Europie, system sprzątania psich odchodów, dzięki swojej atrakcyjnej formie i prostej zasadzie działania, zyskał wielu zwolenników w śród właścicieli psów. Ciekawy design urządzeń i klarowny opis ich obsługi, pozwolił bez zażenowania korzystać i mówić o wstydliwym problemie, jakim są psie kupy w miastach. Zobacz więcej zachowanie Promujmy pozytywne zachowania od najmłodszych lat Dziękujemy serdecznie wszystkim nauczycielom i rodzicom, którzy poważnie podchodzą do edukacji w zakresie kształtowania pozytywnych zachowań społecznych wokoło nas, takich jak sprzątanie psich odchodów po swoim ulubieńcu. Zobacz więcej psia paczka Psia paczka do kupienia w sklepie internetowym Jeśli w twojej okolicy lub w miejscu w którym zamierzasz wypocząć i spędzić czas ze swoim psem brak publicznych dystrybutorów worków na psie odchody, zabierz ze sobą 200 woreczków w paczce PSI PAKIET ®, którą możesz nabyć przez internet pod adresem www.psiapaczk.pl Zobacz więcej spoleczne Społeczne Akcje wspierające sprzątanie po psie Psi Pakiet ®, był wyłącznym dostawcą oryginalnych urządzeń z dystrybutorami worków podczas akcji „PSIE SPRAWY WARSZAWY” oraz w innych miastach Polski, wprowadzając od kilkunastu lat system do sprzątania psich kup. Zobacz więcej
Kolorowy grys ogrodowy

Monotonię w ogrodzie można przełamać jednym zaakcentowanym kolorem. Na rynku dostępne są kolorowe kruszywa, którymi można osiągnąć ciekawe efekty kolorystyczne i kompozycyjne. Jednym z nich jest kolorowy grys ogrodowy.

Kolorowy grys ogrodowy dostępny jest w kilku intensywnych kolorach, dlatego należy uważać, aby efekt nie był odwrotny do zamierzonego i ogród nie zamienił się w oazę kiczu.

Grys barwiony jest m.in. na niebiesko, czerwono, pomarańczowo, żółto i biało. Dzięki zabiegom kolorystycznym można stworzyć ogrody tematyczne – np. ogród niebieski lub czerwony.

W nowoczesnych aranżacjach bardzo często wykorzystywany jest śnieżnobiały grys, który kolorystycznie pasuje do każdej aranżacji, przy okazji wprowadzając uczucie świeżości i czystości. Grys z powodzeniem stosowany jest w otoczeniu stylowej bądź nowoczesnej małej architektury ogrodowej i miejskiej. Dostępny jest również materiał zagraniczny, który barwiony jest na bardziej stonowane barwy, np. bordowy, ceglaną czerwień ciemny fiolet, złotawy, granatowy.

Dla celów ozdobnych, zwykle wystarczy wysypać 5-centymetrową warstwę kruszywa na uprzednio rozścieloną czarną agrowłókninę, którą szpiluje się do ziemi. Kolorowe kamienie bardzo dobrze sprawdzą się także jako wierzchnia warstwa uzupełniająca do donic z roślinami.

Dla spotęgowania efektu, grys można skontrastować z zielenią – szczególnie z gatunkami o różnym zabarwieniu liści. Po wysypaniu grysu dobrze jest go przepłukać wodą dla wydobycia głębi koloru kruszywa.

Oryginalne kosze i dystrybutory worków Psi pakiet®

[Not a valid template]

Oryginalne mocne i ekologiczne worki Psi pakiet®

[Not a valid template]

 

Napisz do nas


PSI PAKIET®

Auch Studio

ul. Bulwar Ikara 28 B

54-130 Wrocław

tel. 71 784 50 18

tel. 71 784 50 10

fax. 71 784 50 18

2006-2018 © Agencja marketingowa Wrocław AUCH Studio