Bywa, że pojawia się problem psich odchodów, dobrze znamy temat i wiemy jak temu zaradzić

Problem psich odchodów Problem psich odchodów Doskonały i sprawdzony w Polsce i Europie, system sprzątania psich odchodów, dzięki swojej atrakcyjnej formie i prostej zasadzie działania, zyskał wielu zwolenników w śród właścicieli psów. Ciekawy design urządzeń i klarowny opis ich obsługi, pozwolił bez zażenowania korzystać i mówić o wstydliwym problemie, jakim są psie kupy w miastach. Zobacz więcej zachowanie Promujmy pozytywne zachowania od najmłodszych lat Dziękujemy serdecznie wszystkim nauczycielom i rodzicom, którzy poważnie podchodzą do edukacji w zakresie kształtowania pozytywnych zachowań społecznych wokoło nas, takich jak sprzątanie psich odchodów po swoim ulubieńcu. Zobacz więcej psia paczka Psia paczka do kupienia w sklepie internetowym Jeśli w twojej okolicy lub w miejscu w którym zamierzasz wypocząć i spędzić czas ze swoim psem brak publicznych dystrybutorów worków na psie odchody, zabierz ze sobą 200 woreczków w paczce PSI PAKIET ®, którą możesz nabyć przez internet pod adresem www.psiapaczk.pl Zobacz więcej spoleczne Społeczne Akcje wspierające sprzątanie po psie Psi Pakiet ®, był wyłącznym dostawcą oryginalnych urządzeń z dystrybutorami worków podczas akcji „PSIE SPRAWY WARSZAWY” oraz w innych miastach Polski, wprowadzając od kilkunastu lat system do sprzątania psich kup. Zobacz więcej
Kolorowy żwir

Kolorowy żwir niewątpliwie upiększy ogród, dodając mu specyficznego uroku. Dostępne na ryku materiały w ziemistych i stonowanych kolorach, pozwolą stworzyć wyjątkowe kompozycje ogrodowe i cieszyć oko pięknymi barwami.

Żwirem i odpowiednim doborem materiału roślinnego możemy stworzyć niepowtarzalne aranżacje ogrodowe. Kruszywo dopełnia kompozycje roślinne i może tworzyć z nimi oryginalne układy. Dodatkowo barwa żwiru doda ogrodowi swoistego charakteru – rozświetli, ociepli i podzieli go na strefy, poprzez wytyczenie odcięć i wypełnień.

Na rynku dostępny jest żwir w różnych odcieniach z naturalnych surowców, np: biało-żółty (krzemień), niebieski (kwarc niebieski), zielony (kwarc zielony), różowy (granit różowy), pomarańczowy (kalcyt pomarańczowy) czy bordowy. Producenci proponują surowce ze szlachetnych materiałów dla wymagających klientów. Naszą uwagę przykuł asortyment oferowany przez Filar. Szczególnie ciekawie prezentują się żwiry: Giallo Mori, Linea, Rosso Levanto czy Atlas Red. Proponowany przez producenta kamień posiada ciekawy deseń i kolorystykę, a oryginalne materiały pozwalają wykonać oryginalne pomysły.

 

Oryginalne kosze i dystrybutory worków Psi pakiet®

[Not a valid template]

Oryginalne mocne i ekologiczne worki Psi pakiet®

[Not a valid template]

 

Napisz do nas


PSI PAKIET®

Auch Studio

ul. Bulwar Ikara 28 B

54-130 Wrocław

tel. 71 784 50 18

tel. 71 784 50 10

fax. 71 784 50 18

2006-2018 © Agencja marketingowa Wrocław AUCH Studio