Bywa, że pojawia się problem psich odchodów, dobrze znamy temat i wiemy jak temu zaradzić

Problem psich odchodów Problem psich odchodów Doskonały i sprawdzony w Polsce i Europie, system sprzątania psich odchodów, dzięki swojej atrakcyjnej formie i prostej zasadzie działania, zyskał wielu zwolenników w śród właścicieli psów. Ciekawy design urządzeń i klarowny opis ich obsługi, pozwolił bez zażenowania korzystać i mówić o wstydliwym problemie, jakim są psie kupy w miastach. Zobacz więcej zachowanie Promujmy pozytywne zachowania od najmłodszych lat Dziękujemy serdecznie wszystkim nauczycielom i rodzicom, którzy poważnie podchodzą do edukacji w zakresie kształtowania pozytywnych zachowań społecznych wokoło nas, takich jak sprzątanie psich odchodów po swoim ulubieńcu. Zobacz więcej psia paczka Psia paczka do kupienia w sklepie internetowym Jeśli w twojej okolicy lub w miejscu w którym zamierzasz wypocząć i spędzić czas ze swoim psem brak publicznych dystrybutorów worków na psie odchody, zabierz ze sobą 200 woreczków w paczce PSI PAKIET ®, którą możesz nabyć przez internet pod adresem www.psiapaczk.pl Zobacz więcej spoleczne Społeczne Akcje wspierające sprzątanie po psie Psi Pakiet ®, był wyłącznym dostawcą oryginalnych urządzeń z dystrybutorami worków podczas akcji „PSIE SPRAWY WARSZAWY” oraz w innych miastach Polski, wprowadzając od kilkunastu lat system do sprzątania psich kup. Zobacz więcej
Kosze i kraty

Wizerunek miasta

Co zrobić, by poprawić wizerunek miasta? Zmiany mogą być bardzo subtelne, zaś efekt wyraźny i zdradzający, że komuś zależy na dobrej prezentacji. Co można zrobić, by miasta pieściły oko? Sposobów jest wiele. Nowa architektura, albo poprawa dawnych budynków. Ciekawe szczegóły, jak na przykład miejskie Wrocławskie Krasnale. Jednak ludzie chcą czegoś więcej. Aby miasto przestało być jedynie splotem dróg i tłumu ludzi, mieszkańcy bardzo często uciekają do parków. Dbanie o roślinność, klomby, parki – to jest to, co pulsuje w żyłach miasta. To tu można wypocząć, nabrać energii. Dlatego też ważne jest eksponowanie różnorakiej roślinności. To, by wyglądała ona z różnych miejskich zakamarków.

Bardzo pozytywnym akcentem są aleje czy klomby. Tu jednak zależy zachować zdrowy rozsądek i klasę. Drobna przesada może zmienić cały efekt. Stare, wielkie drzewa wetknięte w chodnik, który rozchodzi się pod siłą korzeni, to przykry widok. Metalowe, masywne, osłony drzew –  często pomalowane niestosownym kolorem – również psują efekt.

Stalowe konstrukcje

Ciekawą alternatywą i sposobem na promocję miejskich zakątków są osłony i kraty wykonane z czarnej stali. Kraty pod drzewa są różne. Od okrągłych, przez kwadratowe, aż po… No właśnie, i tu nasza wyobraźnia może zadziałać. Wielu renomowanych sprzedawców stalowych konstrukcji pozwala swoim klientom na samodzielny projekt i przedstawienie swojej wizji, którą chętnie zrealizują.  Nie zmienia to faktu, że także wybór już gotowych wzorów jest wielki. Jedne z nich przypominają ażurowy materiał, inne kwiat. Osłona taka może być sposobem na promocję miasta. Wystarczy, by w śródmieściu drzewa zostały otoczone kratą, która będzie nawiązywać do historii miejskiego ośrodka.

Zamiast krat, często stosuje się różnego rodzaju kafle, kostki granitowe czy kwiatowe rabaty. W przypadku tych ostatnich, efekt przestaje istnieć po zimie, co daje znaczną przewagę dla metalowego pomysłu na miasto.

 

Ochrona drzew

Równie ciekawie można rozwiązać konieczność, którą jest ochrona drzew w miejskim środowisku. Jak wiadomo, roślinność wymaga osłon w postaci koszy. Drzewa w mieście są narażone na surowe warunki, dlatego tak ważne jest to, by o nie zadbać. To konieczność. Pozwalając sobie na roślinność w mieście, należy konsekwentnie zapewnić jej dobrą możliwość wzrostu. Ułatwiają to kosze na drzewa. Choć pozornie może wydawać się to nieatrakcyjne, to jednak projektanci małej architektury prześcigają się w coraz to nowszych sposobach już nie tylko ochrony drzew. Równie ważna staje się wizualna kwestia. Bardziej wymyślne, oryginalne i pełne pomysłu kraty i kosze zaczynają stanowić dzieła sztuki i czasami nawet swoją urodą potrafią przyćmić niejedno drzewo. Jednak takie stelaże są jak w cenie. W ten sposób można podkreślić, że ktoś czuwa nad dobrą prezencją miasta. Jeśli chodzi o wybór, to nie powinno być z tym problemu. Na rynkach jest szeroki asortyment tego towaru.

Czemu nie?

Już od ponad 80 lat architektura krajobrazu rozszerzyła się, zaczęto dbać o dobry wizerunek coraz większej ilości miast. Dziś każdy najdrobniejszy akcent w stronę modernizacji stanowi zaletę. Metalowe ozdobniki i konstrukcje dają właśnie taką możliwość. Zależy tylko, czy szansa ta zostanie wykorzystana.

 

Godne polecenia: Każdy sklep znanej sieci ma monitoring na magazynie.


Oryginalne kosze i dystrybutory worków Psi pakiet®

[Not a valid template]

Oryginalne mocne i ekologiczne worki Psi pakiet®

[Not a valid template]

 

Napisz do nas


PSI PAKIET®

Auch Studio

ul. Bulwar Ikara 28 B

54-130 Wrocław

tel. 71 784 50 18

tel. 71 784 50 10

fax. 71 784 50 18

2006-2018 © Agencja marketingowa Wrocław AUCH Studio