Bywa, że pojawia się problem psich odchodów, dobrze znamy temat i wiemy jak temu zaradzić

Leszek Czarnecki współpracował z architektami Wrocławia

Leszek Czarnecki współpracował z architektami światowej sławy, przy wszystkich swoich Wrocławskich inwestycjach budowlanych. Śmiałe realizacje budynków o przeznaczeniu komercyjno handlowym typu Arkady Wrocławskie, Centrum Biznesowe Orląt Lwowskich oraz jeden z najwyższych budynków w Polsce Sky Tower, stały się wizytówką jego przedsiębiorczości i troski o wizerunek dynamicznie rozwijającego się kraju w którym zawsze warto inwestować.

 

 

Wszystkie budowlane realizacje, jednego z najbogatszych Polaków stały się charakterystycznymi punktami Wrocławskiej aglomeracji. Jego nowatorskie przedsięwzięcia i silny charakter w dążeniu do realizacji wyznaczonych celów i marzeń, już od czasów studenckich na Wydziale Inżynierii Sanitarnej Politechniki Wrocławskiej, wzbudzały uznanie kolegów i wykładowców. Jego umiejętności organizacyjne i analityczne, pozwalają na tworzenie wielu wizjonerskich projektów, przyczyniając się tym samym do rozwoju miast i osób dla których generowane są miejsca pracy w przedsiębiorstwach w Polsce i na całym świecie.

 

Leszek Czarnecki wspólpraca z architektami miast

Istotnym elementem wewnątrz obiektu i na obiekcie są zielone tarasy. Aranżowanie roślinności w tak złożonym i nowoczesnym obiekcie, wymaga wyjątkowej wrażliwości oraz wiedzy na temat roślin i warunków na które będą wystawione.

Elementem, który często porównany jest do wisienki na torcie, są meble miejskie w postaci ławek i koszy na śmieci ustawionych w miejscach bezpośrednio narożnych na działanie warunków atmosferycznych.

 

Elementy małej architektury miejskiej zamontowane na zewnątrz każdego prestiżowego budynku, powinny charakteryzować się wysoką jakością wykonania, subtelnym i

nowoczesnym kształtem, doskonale harmonizującym z zielenią i architekturą otoczenia.

Leszek Czarnecki - Sky Tawer

 

Oryginalne kosze i dystrybutory worków Psi pakiet®

[Not a valid template]

Oryginalne mocne i ekologiczne worki Psi pakiet®

[Not a valid template]

 

Napisz do nas


PSI PAKIET®

Auch Studio

ul. Bulwar Ikara 28 B

54-130 Wrocław

tel. 71 784 50 18

tel. 71 784 50 10

fax. 71 784 50 18

2006-2018 © Agencja marketingowa Wrocław AUCH Studio