Bywa, że pojawia się problem psich odchodów, dobrze znamy temat i wiemy jak temu zaradzić

Problem psich odchodów Problem psich odchodów Doskonały i sprawdzony w Polsce i Europie, system sprzątania psich odchodów, dzięki swojej atrakcyjnej formie i prostej zasadzie działania, zyskał wielu zwolenników w śród właścicieli psów. Ciekawy design urządzeń i klarowny opis ich obsługi, pozwolił bez zażenowania korzystać i mówić o wstydliwym problemie, jakim są psie kupy w miastach. Zobacz więcej zachowanie Promujmy pozytywne zachowania od najmłodszych lat Dziękujemy serdecznie wszystkim nauczycielom i rodzicom, którzy poważnie podchodzą do edukacji w zakresie kształtowania pozytywnych zachowań społecznych wokoło nas, takich jak sprzątanie psich odchodów po swoim ulubieńcu. Zobacz więcej psia paczka Psia paczka do kupienia w sklepie internetowym Jeśli w twojej okolicy lub w miejscu w którym zamierzasz wypocząć i spędzić czas ze swoim psem brak publicznych dystrybutorów worków na psie odchody, zabierz ze sobą 200 woreczków w paczce PSI PAKIET ®, którą możesz nabyć przez internet pod adresem www.psiapaczk.pl Zobacz więcej spoleczne Społeczne Akcje wspierające sprzątanie po psie Psi Pakiet ®, był wyłącznym dostawcą oryginalnych urządzeń z dystrybutorami worków podczas akcji „PSIE SPRAWY WARSZAWY” oraz w innych miastach Polski, wprowadzając od kilkunastu lat system do sprzątania psich kup. Zobacz więcej

Meble miejskie

Istotnym elementem przestrzeni publicznej w miastach są meble miejskie, które zaliczamy do małej architektury. Wszystkie małe konstrukcje, takie jak ławki, kosze na śmieci, kosze na psie odchody, place zabaw dla dzieci, siłownie dla dorosłych, czy wybiegi dla psów, to istotne elementy każdego ludzkiego osiedla. Meble miejski, podnoszą prestiż okolicy, sprzyjają integracji jej mieszkańców i prowokują do ruchu na świeżym powietrzu.

Przeznaczenie i kształt ławek lub koszy na śmieci, powinna uwzględnić teren na który będą montowane oraz jego ukształtowanie i okoliczną architekturę. Dlatego nasze meble miejskie są uniwersalne w swej formie i praktyczne w wykorzystaniu.

 

Na przykład kosze na psie odchody, montuje się przy ścieżkach spacerowych, przed wejściem na plażę lub trawiastą przestrzeń, gdzie właściciele psów mają komfort spacerów i zabawy z psem. Zaopatrzeni w worki na psie kupy, które po zebraniu zwierzęcej nieczystości mogą wyrzucić do kubła na odchody, wracając ze spaceru z psem. 

Praktyczne ławki dla odpoczynku i kosze na zwykłe śmieci, porządkują teren i obyczaje spacerowiczów, pozwalają chronić zieleń miejską przed zadeptaniem i zaśmieceniem.

[Not a valid template]

Oryginalne kosze i dystrybutory worków Psi pakiet®

[Not a valid template]

Oryginalne mocne i ekologiczne worki Psi pakiet®

[Not a valid template]

 


 

Napisz do nas


PSI PAKIET®

Auch Studio

ul. Bulwar Ikara 28 B

54-130 Wrocław

tel. 71 784 50 18

tel. 71 784 50 10

fax. 71 784 50 18

 

Facebook  

2006-2018 © Agencja marketingowa Wrocław AUCH Studio