Bywa, że pojawia się problem psich odchodów, dobrze znamy temat i wiemy jak temu zaradzić

Problem psich odchodów Problem psich odchodów Doskonały i sprawdzony w Polsce i Europie, system sprzątania psich odchodów, dzięki swojej atrakcyjnej formie i prostej zasadzie działania, zyskał wielu zwolenników w śród właścicieli psów. Ciekawy design urządzeń i klarowny opis ich obsługi, pozwolił bez zażenowania korzystać i mówić o wstydliwym problemie, jakim są psie kupy w miastach. Zobacz więcej zachowanie Promujmy pozytywne zachowania od najmłodszych lat Dziękujemy serdecznie wszystkim nauczycielom i rodzicom, którzy poważnie podchodzą do edukacji w zakresie kształtowania pozytywnych zachowań społecznych wokoło nas, takich jak sprzątanie psich odchodów po swoim ulubieńcu. Zobacz więcej psia paczka Psia paczka do kupienia w sklepie internetowym Jeśli w twojej okolicy lub w miejscu w którym zamierzasz wypocząć i spędzić czas ze swoim psem brak publicznych dystrybutorów worków na psie odchody, zabierz ze sobą 200 woreczków w paczce PSI PAKIET ®, którą możesz nabyć przez internet pod adresem www.psiapaczk.pl Zobacz więcej spoleczne Społeczne Akcje wspierające sprzątanie po psie Psi Pakiet ®, był wyłącznym dostawcą oryginalnych urządzeń z dystrybutorami worków podczas akcji „PSIE SPRAWY WARSZAWY” oraz w innych miastach Polski, wprowadzając od kilkunastu lat system do sprzątania psich kup. Zobacz więcej
Miasto na piątkę, czyli 5. edycja Gdynia Design Days

Bo najlepszy sposób przewidywania przyszłości – tego uczy nas Gdynia – to tworzyć ją – mówi Janusz Kaniewski, projektant i kurator tegorocznej edycji Gdynia Design Days – festiwalu łączącego wszystkich pasjonatów formy, barwy, architektury, sztuki, filmu i fotografii, tworzących przyszłość światowego designu. Konferencje, warsztaty, pokazy i panele dyskusyjne zebrały nie tylko elitę polskiego wzornictwa, lecz także artystów, studentów i wszystkich zainteresowanych najnowszymi trendami w szeroko rozumianym projektowaniu otoczenia.

 

 

Gdynia Design DaysLipiec był dla Gdyni miesiącem wszechobecnej twórczości i kreatywności wtopionej w skąpaną słońcem przestrzeń miejską. To piękne, otwarte i dynamiczne miasto stworzyło doskonałe warunki dla nowatorskiej myśli polskiego designu. Ale konferencja Gdynia Design Days to nie tylko branżowe wydarzenie, to festiwal całej otaczającej nas przestrzeni i każdej funkcjonującej w niej jednostki. Już od 5 lat projektanci polscy i zagraniczni pokazują nam, jak nowoczesność może być częścią otoczenia, jakie jest dobre i mądre wzornictwo, dlaczego ponadczasowość jest ważniejsza od trendów i jak wygląda proces twórczy od pomysłu, przez realizację, po efekt końcowy. Wszystkie atrakcje są zawsze dostępne bezpłatnie.

 

Jubileuszowa edycja festiwalu obfitowała w oryginalne wystawy. Zgromadziła także rekordową widownię, czyli ponad 93 tysiące gości. Dużą popularnością cieszyły się prace zaprezentowane pod hasłem „Ładny kraj”, pokazujące wspaniałą historię przemian polskiej przestrzeni miejskiej w obliczu wejścia do Unii Europejskiej, czasu polskiej prezydencji w Europie oraz organizowanych Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej. Oprócz tego, na wystawach można było podziwiać nowoczesne prace najmłodszego pokolenia projektantów oraz urządzenia liczące sobie co najmniej kilkadziesiąt lat, nazwane wynalazkami domowymi Polaków w latach 1939 – 1989. Patriotycznym akcentem wydarzenia była wystawa „Made in Poland”, prezentująca przedmioty będące ambasadorami polskiego designu na całym świecie.

 

 

Na festiwalu nie mogło zabraknąć także projektów z Dolnego Śląska. Zarówno w Gdyni, jak i w Warszawie wrocławskie wzornictwo reprezentują: nowoczesna i podświetlana ławka QUANTUM, stacja PSI PAKIET typ 01 oraz stacja PSI PAKIET typ 03.
Konferencji towarzyszyła seria inspirujących warsztatów, prowadzonych przez profesjonalnych designerów, pracujących codziennie w renomowanych przedsiębiorstwach. Młodzi adepci wzornictwa mogli zmierzyć się projektowaniem różnorodnych produktów, od urządzeń łazienkowych po samochody. Pod okiem specjalistów uczyli się także podstaw marketingu i tajników sprzedaży swoich projektów. Nie zabrakło także zajęć dla małych artystów. Poprzez tworzenie tekturowych smoków, papierowej biżuterii czy spadochronu Leonarda da Vinci dzieci poznawały smak artystycznej przyjemności i potęgę wyobraźni.

 

 

W tym roku Gdynia Design Days współpracuje z przedstawicielami wzornictwa, architektury i sztuki z całej Polski. Dzięki temu festiwalowe wystawy zawitały niedawno do Warszawy, inspirując mieszkańców stolicy i zachęcając do prezentowania sztuki tam, gdzie zwykle nie ma dla niej miejsca, czyli w szarej, zatłoczonej, zimnej przestrzeni aglomeracji. Ekspozycje będą prezentowane do 12 października na terenie Soho Factory, czyli w najciekawszej i najdynamiczniej rozwijającej się obecnie stołecznej przestrzeni miejskiej, która sprawnie łączy się funkcje przestrzeni komercyjnej i tej dla  działań kulturalnych.

 

Festiwal Gdynia Design Days udowadnia, że można nie tylko zaprojektować przyszłość, ale uczynić ją bardziej funkcjonalną, intrygującą, inspirującą i piękną. Pasja projektanta i talent są przecież niezależne od wieku, pochodzenia, płci czy zawodu. W każdym z nas tkwi cząstka, która może zmieniać świat i czynić go zachwycającym. Zobaczyć również warto jak wesele Wrocław jest w tym roku wyprawiane.

Wiesia Brandys.

Oryginalne kosze i dystrybutory worków Psi pakiet®

[Not a valid template]

Oryginalne mocne i ekologiczne worki Psi pakiet®

[Not a valid template]

 

Napisz do nas


PSI PAKIET®

Auch Studio

ul. Bulwar Ikara 28 B

54-130 Wrocław

tel. 71 784 50 18

tel. 71 784 50 10

fax. 71 784 50 18

2006-2018 © Agencja marketingowa Wrocław AUCH Studio