Bywa, że pojawia się problem psich odchodów, dobrze znamy temat i wiemy jak temu zaradzić

Problem psich odchodów Problem psich odchodów Doskonały i sprawdzony w Polsce i Europie, system sprzątania psich odchodów, dzięki swojej atrakcyjnej formie i prostej zasadzie działania, zyskał wielu zwolenników w śród właścicieli psów. Ciekawy design urządzeń i klarowny opis ich obsługi, pozwolił bez zażenowania korzystać i mówić o wstydliwym problemie, jakim są psie kupy w miastach. Zobacz więcej zachowanie Promujmy pozytywne zachowania od najmłodszych lat Dziękujemy serdecznie wszystkim nauczycielom i rodzicom, którzy poważnie podchodzą do edukacji w zakresie kształtowania pozytywnych zachowań społecznych wokoło nas, takich jak sprzątanie psich odchodów po swoim ulubieńcu. Zobacz więcej psia paczka Psia paczka do kupienia w sklepie internetowym Jeśli w twojej okolicy lub w miejscu w którym zamierzasz wypocząć i spędzić czas ze swoim psem brak publicznych dystrybutorów worków na psie odchody, zabierz ze sobą 200 woreczków w paczce PSI PAKIET ®, którą możesz nabyć przez internet pod adresem www.psiapaczk.pl Zobacz więcej spoleczne Społeczne Akcje wspierające sprzątanie po psie Psi Pakiet ®, był wyłącznym dostawcą oryginalnych urządzeń z dystrybutorami worków podczas akcji „PSIE SPRAWY WARSZAWY” oraz w innych miastach Polski, wprowadzając od kilkunastu lat system do sprzątania psich kup. Zobacz więcej
Nawierzchnie żwirowe

Żwir odgrywa ważną rolę jako nawierzchnia ozdobna w aranżacjach ogrodowych, wypełnienie donic i kwater ogrodowych.

Kamień ogrodowy pięknie współgra z roślinami, szczególnie gdy zestawimy go z krzewami i bylinami o kontrastującym ubarwieniu liści czy owoców. Żwir pozwala zbudować wyjątkową atmosferę przestrzeni ogrodowej – jest obecny w ogrodach japońskich, minimalistycznych, rustykalnych, naturalistycznych, tematycznych, nowoczesnych oraz skalnych.

Ze żwiru najczęściej tworzy się większe plamy barwne w postaci wysp i rzek. Pasem żwiru możemy podkreślić układ i nasadzenie roślin, odciąć różne układy kompozycje od siebie, wprowadzając przez to do ogrodu więcej dynamiki i faktur.

Kruszywo, które wykorzystujemy do wysypania planowanych powierzchni, np. pod krzewy, wysypujemy bezpośrednio na agrowłókninę położną na oczyszczoną i uprzednio przygotowaną glebę. W zupełności wystarczy 5-centymetrowa warstwa żwiru, którą równomiernie rozkładamy na ziemi. Dobrym zabezpieczeniem przed ewentualnym rozsypywaniem się kamienia jest zastosowanie obrzeża trawnikowego, które prowadzimy po obwodzie projektowanej powierzchni.

Żwir bardzo dobrze uzupełnia się z innymi naturalnymi materiałami – kamieniem łamanym, otoczakami oraz ściółką z kory.

Pamiętajmy również o wygodzie i ergonomii, i nie stosujmy żwiru na ścieżkach służących do komunikacji pieszej, gdyż struktura żwiru utrudnia poruszanie. Nie uzyskamy zwartej i zagęszczonej powierzchni nawet poprzez jego ubicie. Kruszywo może służyć do uzupełnienia szczelin między np. płytami kamiennymi na ścieżce, ale nie powinno być materiałem, po którym chodzimy.

 

Oryginalne kosze i dystrybutory worków Psi pakiet®

[Not a valid template]

Oryginalne mocne i ekologiczne worki Psi pakiet®

[Not a valid template]

 

Napisz do nas


PSI PAKIET®

Auch Studio

ul. Bulwar Ikara 28 B

54-130 Wrocław

tel. 71 784 50 18

tel. 71 784 50 10

fax. 71 784 50 18

2006-2018 © Agencja marketingowa Wrocław AUCH Studio