Bywa, że pojawia się problem psich odchodów, dobrze znamy temat i wiemy jak temu zaradzić

Problem psich odchodów Problem psich odchodów Doskonały i sprawdzony w Polsce i Europie, system sprzątania psich odchodów, dzięki swojej atrakcyjnej formie i prostej zasadzie działania, zyskał wielu zwolenników w śród właścicieli psów. Ciekawy design urządzeń i klarowny opis ich obsługi, pozwolił bez zażenowania korzystać i mówić o wstydliwym problemie, jakim są psie kupy w miastach. Zobacz więcej zachowanie Promujmy pozytywne zachowania od najmłodszych lat Dziękujemy serdecznie wszystkim nauczycielom i rodzicom, którzy poważnie podchodzą do edukacji w zakresie kształtowania pozytywnych zachowań społecznych wokoło nas, takich jak sprzątanie psich odchodów po swoim ulubieńcu. Zobacz więcej psia paczka Psia paczka do kupienia w sklepie internetowym Jeśli w twojej okolicy lub w miejscu w którym zamierzasz wypocząć i spędzić czas ze swoim psem brak publicznych dystrybutorów worków na psie odchody, zabierz ze sobą 200 woreczków w paczce PSI PAKIET ®, którą możesz nabyć przez internet pod adresem www.psiapaczk.pl Zobacz więcej spoleczne Społeczne Akcje wspierające sprzątanie po psie Psi Pakiet ®, był wyłącznym dostawcą oryginalnych urządzeń z dystrybutorami worków podczas akcji „PSIE SPRAWY WARSZAWY” oraz w innych miastach Polski, wprowadzając od kilkunastu lat system do sprzątania psich kup. Zobacz więcej
Nietypowe rośliny w ogrodach ozdobnych

Szkółkarze i botanicy zadziwiają nas nowymi odmianami roślin. Ale są gatunki znane od lat, które nie pojawiają się zbyt często w ogrodach i nie wynika to wcale z ich nieatrakcyjności, ale niewiedzy użytkowników.

Jeśli marzymy o wyjątkowym ogrodzie, który będzie zachwycał nas i naszych gości, możemy pomyśleć o rzadko spotykanych roślinach. Wiele z nich wybierzemy z powodu nietypowych kwiatostanów, inne dla ciekawie przebarwiających się liści, jeszcze inne ze względu na piękny zapach. Poniżej prezentujemy kilka najciekawszych roślin.

Oleander

Tę roślinę zapewne wielu z nas zna. Obficie kwitnący i pięknie pachnący – takie etykiety można mu przypasować. Oleander pospolity (Nerium oleander) dorasta do 5 metrów, ma zimozielone, lancetowate liście.

Roślina jest ciepłolubna i dobrze rośnie na gliniastej glebie.

Perukowiec

Nazwa nie jest przypadkowa. Perukowiec podolski (Cotinus coggyrgia) może poszczycić się dużymi i ciekawymi kwiatami, które przypominają szczotki, albo natapirowane włosy, i nie są to bynajmniej włosy sztuczne. Krzew kwitnie w okresie maj-czerwiec, a jego puszyste wiechy osiągają wielkość do 20 cm i nadają niezwykłej lekkości tej roślinie. Najlepiej prezentuje się pojedynczo, jako soliter.

Aktinidia

To wyjątkowe pnącze w odmianie Actinidia kolomikta (aktinidia pstrolistna) 'Dr Szymanowski' przyciąga uwagę z dwóch, a nawet trzech powodów. Po pierwsze liście – w piękne, wyraziste i nieregularne plamy od białych (u młodych liści) po różowe (u starszych), które skupią uwagę każdego przechodnia. Po drugie słodkie, jadalne owoce, które przypominają małe owoce kiwi (ok. 2 cm). A po trzecie– jest aktinidia atrakcyjnym pnączem o dużych przyrostach (do 1,5 m rocznie), które z powodzeniem może rosnąć na stanowiskach słonecznych i glebach  obojętnych. Do tego jest mało wymagającą i odporną rośliną.

Męczennica

Tutaj nazwa również jest wymowna, choć bardziej mistyczna. Blisko 500 lat temu uczeni dopatrywali się obrazów Męki Pańskiej w układzie pręcików i płatków korony. Pomimo, że roślina pochodzi z lasu deszczowego, możemy ją posadzić w donicy i trzymać w domu, a także na balkonie lub w skrzyniach w warunkach polskich. Najczęściej uprawianym u nas gatunkiem jest męczennica błękitna (Passiflora caerulea). Roślina jest pnączem, dlatego dobrze zaopatrzyć roślinę w podpórki.

Tulipanowiec

Czy coś go łączy z tulipanem? Owszem, kwiaty, w kształcie zielono-żółtego kielicha. Tulipanowiec kwitnie na przełomie czerwca i lipca. U nas uprawiany jest tulipanowiec amerykański (Liriodendron tulipifera). W systematyce roślin, tulipanowiec posiada najprymitywniejszy typ kwiatu, chociaż wizualnie bardzo ciekawy. Uprawiany jest również ze względu na charakterystyczny, klapowany kształt liścia.

Oryginalne kosze i dystrybutory worków Psi pakiet®

[Not a valid template]

Oryginalne mocne i ekologiczne worki Psi pakiet®

[Not a valid template]

 

Napisz do nas


PSI PAKIET®

Auch Studio

ul. Bulwar Ikara 28 B

54-130 Wrocław

tel. 71 784 50 18

tel. 71 784 50 10

fax. 71 784 50 18

2006-2018 © Agencja marketingowa Wrocław AUCH Studio