Bywa, że pojawia się problem psich odchodów, dobrze znamy temat i wiemy jak temu zaradzić

Problem psich odchodów Problem psich odchodów Doskonały i sprawdzony w Polsce i Europie, system sprzątania psich odchodów, dzięki swojej atrakcyjnej formie i prostej zasadzie działania, zyskał wielu zwolenników w śród właścicieli psów. Ciekawy design urządzeń i klarowny opis ich obsługi, pozwolił bez zażenowania korzystać i mówić o wstydliwym problemie, jakim są psie kupy w miastach. Zobacz więcej zachowanie Promujmy pozytywne zachowania od najmłodszych lat Dziękujemy serdecznie wszystkim nauczycielom i rodzicom, którzy poważnie podchodzą do edukacji w zakresie kształtowania pozytywnych zachowań społecznych wokoło nas, takich jak sprzątanie psich odchodów po swoim ulubieńcu. Zobacz więcej psia paczka Psia paczka do kupienia w sklepie internetowym Jeśli w twojej okolicy lub w miejscu w którym zamierzasz wypocząć i spędzić czas ze swoim psem brak publicznych dystrybutorów worków na psie odchody, zabierz ze sobą 200 woreczków w paczce PSI PAKIET ®, którą możesz nabyć przez internet pod adresem www.psiapaczk.pl Zobacz więcej spoleczne Społeczne Akcje wspierające sprzątanie po psie Psi Pakiet ®, był wyłącznym dostawcą oryginalnych urządzeń z dystrybutorami worków podczas akcji „PSIE SPRAWY WARSZAWY” oraz w innych miastach Polski, wprowadzając od kilkunastu lat system do sprzątania psich kup. Zobacz więcej
Nowy polski festiwal ogrodniczy

W Bolestraszycach (Podkarpacie), 26 czerwca rozpoczął się I Festiwal Ogrodniczy, zainicjowany przez Katedrę Sztuki Krajobrazu SGGW, pod patronatem Politechniki Krakowskiej, Uniwersytetu Kardynała Wyszyńskiego w Warszawie, Arboretum w Bolestraszycach oraz Stowarzyszenia Architektury Krajobrazu (SAK). Festiwal wzorowany jest na wystawach europejskich, podczas których prezentowane są ogrody na wydzielonym kawałku terenu. Czy mamy czym się już chwalić?

Festiwal jest skutkiem projektu badawczego MNiSW: Sztuka krajobrazu i w krajobrazie na tle przemian w sztuce przełomu XX i XXI wieku. Zaprezentowano 10 ogrodów założonych na planie koła o powierzchniach 12 i 15 metrów. Ogrody ogrodzono płotami z żywej wikliny. W projektach wykorzystano ponownie szkło i tworzywa sztuczne w postaci nakrętek, worków z tkanin sztucznych (jak te wykorzystywane przy umacnianiu wałów). Ogrody są bardzo prostymi aranżacjami, nie wykorzystującymi nowoczesnych technologii, raczej wykonane są metodą low-tech, gdzie wykorzystano głównie wierzbę i korę. Przypominają proste ogródki działkowe i niestety nie prezentują się zbyt atrakcyjnie, jeśli porównamy go z innymi festiwalami.

 

Ogrody można oglądać do końca sezonu  w Arboretum w Bolestraszycach. Planuje się, że festiwal będzie corocznym świętem ogrodów, którego do tej pory nie było w Polsce. Miejmy nadzieję, że będziemy mieli więcej ciekawych aranżacji za rok.

Poniżej zdjęcia kilku festiwalowych projektów.

Ogród 1  – Ogrodosfera, Pracownia Architektury Krajobrazu Zielony Zakątek Joanna Patrycja Korczak-Wodnicka z zespołem.

Ogród 2 – Ogród zatrzymanych chwil, Maja Skibińska, Aleksandra Wiktorko.

Ogród 9 – Ogród minimalistyczny, Marcin Furtak, Wojciech Kosiński, Przemysław Kowalski, Miłosz Zieliński.

Oryginalne kosze i dystrybutory worków Psi pakiet®

[Not a valid template]

Oryginalne mocne i ekologiczne worki Psi pakiet®

[Not a valid template]

 

Napisz do nas


PSI PAKIET®

Auch Studio

ul. Bulwar Ikara 28 B

54-130 Wrocław

tel. 71 784 50 18

tel. 71 784 50 10

fax. 71 784 50 18

2006-2018 © Agencja marketingowa Wrocław AUCH Studio