Bywa, że pojawia się problem psich odchodów, dobrze znamy temat i wiemy jak temu zaradzić

Plac Strzelecki – rewitalizacja

Latem tego roku rozpoczęła się rewitalizacja placu Strzeleckiego we Wrocławiu. Zakończenie inwestycji zaplanowano na początek 2012 roku. Rewitalizacja zakłada stworzenie miejsce do rekreacji dla dzieci i dorosłych oraz wyposażenia w elementy małej architektury.

Plac o powierzchni około 1 hektara położony jest na Nadodrzu a jego odnowienie wpisuje się w miejski projekt rewitalizacji tej dzielnicy. W pierwszym etapie odnowiony zostanie teren z Pomnikiem Zesłańcom Sybiru. Rewitalizacji poddana zostanie nawierzchnia oraz nasadzenia w gazonach. Kolejno pracami zostaną objęte pozostałe tereny – planowany plac zabaw z nawierzchnią bezpieczną oraz urządzenie terenu dla dorosłych. Na placu nie zbraknie także małej architektury, w tym nowych ławek i koszy na śmieci. Planowane są także stanowiska ze stolikami szachowymi, które stają się bardzo popularną formą rozrywki projektowaną na ogólnodostępnych terenach zieleni.

Przez plac przebiegać będzie także ścieżka rowerowa oraz zamontowane zostaną stojaki na rowery. Powstanie także wydzielona strefa spacerowa dla właścicieli z psami, gdzie urządzona zostanie psia toaleta. Nie zbraknie także koszy na psie odchody, co nas szczególnie cieszy.

Oryginalne kosze i dystrybutory worków Psi pakiet®

[Not a valid template]

Oryginalne mocne i ekologiczne worki Psi pakiet®

[Not a valid template]

 

Napisz do nas


PSI PAKIET®

Auch Studio

ul. Bulwar Ikara 28 B

54-130 Wrocław

tel. 71 784 50 18

tel. 71 784 50 10

fax. 71 784 50 18

2006-2018 © Agencja marketingowa Wrocław AUCH Studio