Bywa, że pojawia się problem psich odchodów, dobrze znamy temat i wiemy jak temu zaradzić

Problem psich odchodów Problem psich odchodów Doskonały i sprawdzony w Polsce i Europie, system sprzątania psich odchodów, dzięki swojej atrakcyjnej formie i prostej zasadzie działania, zyskał wielu zwolenników w śród właścicieli psów. Ciekawy design urządzeń i klarowny opis ich obsługi, pozwolił bez zażenowania korzystać i mówić o wstydliwym problemie, jakim są psie kupy w miastach. Zobacz więcej zachowanie Promujmy pozytywne zachowania od najmłodszych lat Dziękujemy serdecznie wszystkim nauczycielom i rodzicom, którzy poważnie podchodzą do edukacji w zakresie kształtowania pozytywnych zachowań społecznych wokoło nas, takich jak sprzątanie psich odchodów po swoim ulubieńcu. Zobacz więcej psia paczka Psia paczka do kupienia w sklepie internetowym Jeśli w twojej okolicy lub w miejscu w którym zamierzasz wypocząć i spędzić czas ze swoim psem brak publicznych dystrybutorów worków na psie odchody, zabierz ze sobą 200 woreczków w paczce PSI PAKIET ®, którą możesz nabyć przez internet pod adresem www.psiapaczk.pl Zobacz więcej spoleczne Społeczne Akcje wspierające sprzątanie po psie Psi Pakiet ®, był wyłącznym dostawcą oryginalnych urządzeń z dystrybutorami worków podczas akcji „PSIE SPRAWY WARSZAWY” oraz w innych miastach Polski, wprowadzając od kilkunastu lat system do sprzątania psich kup. Zobacz więcej
Promujmy pozytywne zachowania od najmłodszych lat
Dziękujemy serdecznie wszystkim nauczycielom i rodzicom, którzy poważnie podchodzą do edukacji w zakresie kształtowania pozytywnych zachowań społecznych wokoło nas, takich jak sprzątanie psich odchodów po swoim ulubieńcu. To właściwe reakcje i konieczność dbania o swoją okolicę, kształtują estetykę i kulturę osobistą młodych ludzi, która przełoży się w przyszłości na estetykę miejsc o które będą dbać w przestrzeni publicznej ale również w swoim osobistym otoczeniu.
 
W okresie późnej zimy, kiedy woń psich odchodów uwalnia się wraz z topniejącym śniegiem a ziemiste kolory otoczenia i trawników nie potrafią ukryć psiej kupy, problem zaczyna wyjątkowo doskwierać. Piszą o tym media i jest to bardzo nośny temat wiadomości lokalnych a nawet telewizji śniadaniowych. Pamiętajmy jednak, że nie jest to wina psa i że problem psich kup nie znika w gęstej soczysto-zielonej trawie, na plaży lub w opadających liściach a tym bardziej na białym śniegu. Dlatego takie akcje jak „MÓJ PIES – MOJA SPRAWA” w szkole podstawowa w Strzałkowie, która udostępniła nam zdjęcia są bardzo ważne, za co serdecznie dziękujemy Nauczycielce i dzieciom z klasy IIa.  

 

[Not a valid template]

Oryginalne kosze i dystrybutory worków Psi pakiet®

[Not a valid template]

Oryginalne mocne i ekologiczne worki Psi pakiet®

[Not a valid template]

 

Napisz do nas


PSI PAKIET®

Auch Studio

ul. Bulwar Ikara 28 B

54-130 Wrocław

tel. 71 784 50 18

tel. 71 784 50 10

fax. 71 784 50 18

2006-2018 © Agencja marketingowa Wrocław AUCH Studio