Bywa, że pojawia się problem psich odchodów, dobrze znamy temat i wiemy jak temu zaradzić

Problem psich odchodów Problem psich odchodów Doskonały i sprawdzony w Polsce i Europie, system sprzątania psich odchodów, dzięki swojej atrakcyjnej formie i prostej zasadzie działania, zyskał wielu zwolenników w śród właścicieli psów. Ciekawy design urządzeń i klarowny opis ich obsługi, pozwolił bez zażenowania korzystać i mówić o wstydliwym problemie, jakim są psie kupy w miastach. Zobacz więcej zachowanie Promujmy pozytywne zachowania od najmłodszych lat Dziękujemy serdecznie wszystkim nauczycielom i rodzicom, którzy poważnie podchodzą do edukacji w zakresie kształtowania pozytywnych zachowań społecznych wokoło nas, takich jak sprzątanie psich odchodów po swoim ulubieńcu. Zobacz więcej psia paczka Psia paczka do kupienia w sklepie internetowym Jeśli w twojej okolicy lub w miejscu w którym zamierzasz wypocząć i spędzić czas ze swoim psem brak publicznych dystrybutorów worków na psie odchody, zabierz ze sobą 200 woreczków w paczce PSI PAKIET ®, którą możesz nabyć przez internet pod adresem www.psiapaczk.pl Zobacz więcej spoleczne Społeczne Akcje wspierające sprzątanie po psie Psi Pakiet ®, był wyłącznym dostawcą oryginalnych urządzeń z dystrybutorami worków podczas akcji „PSIE SPRAWY WARSZAWY” oraz w innych miastach Polski, wprowadzając od kilkunastu lat system do sprzątania psich kup. Zobacz więcej
Przegląd producentów kostki brukowej

Kostka brukowa jest uniwersalnym materiałem stosowanym przy realizacji różnych inwestycji indywidualnych oraz publicznych. Na rynku jest wielu producentów tych wyrobów. Poniżej przedstawiamy liderów wyrobu kostki betonowej.

Bruk-Bet

Bruk-Bet skupia się na produkcji materiałów wyłącznie z betonu. W ofercie posiada ciekawe materiały stylizowane i postarzane oraz standardowe w prostej stylistyce. Szeroki wybór palety kolorystycznej i wzorów pozwala dostosować produkty do różnorodnych realizacji. Produkty wykorzystywane są przy realizacjach ogrodów, inwestycji publicznych oraz w drogownictwie. Prócz kostek betonowych, oferta katalogowa zawiera materiały na schody, murki, ogrodzenia, ścieżki, elewacje.

Bruk

Bruk spółka z o.o. prowadzi produkcję i sprzedaż wyrobów betonowych od 17 lat. Specjalizuje się w dostarczaniu kostek brukowych i płyt kamiennych, a także wszechstronnych wyrobów betonowych. Producent posiada szeroki i ciekawy asortyment wyrobów wysokiej jakości. Prócz kostek betonowych posiada obrzeża betonowe, palisady, gazony, płyty ażurowe oraz krawężniki

Jadar

Jadar istnieje na rynku od lat 90-tych. Prowadzi produkcję i sprzedaż materiałów betonowych, w szerokiej palecie barw i kształtów do różnorodnych zastosowań. W asortymencie posiada kostki stylowe i dekoracyjne, galanterię betonową drogową, schody, donice dekoracyjne i materiały na elewacje. Produkty przeznaczone do ogrodu, na podjazdy, schody, tarasy oraz do wykorzystania w przestrzeni publicznej.

Libet

Firma o ugruntowanej pozycji na rynku, jedna z liderów w branży brukarskiej. Spółka prowadzi sprzedaż materiałów na ścieżki, podjazdy, murki oporowe oraz tarasy. Produkty z powodzeniem wykorzystywane zarówno przy realizacji domów jednorodzinnych jak i dużych, publicznych inwestycji. Prócz wyrobów z naturalnego kamienia (kamień łamany i płytowy) Libet posiada szeroki wybór galanterii betonowej (kostka betonowa, krawężniki, płyta chodnikowa, obrzeża trawnikowe, korytka drogowe).  

Oryginalne kosze i dystrybutory worków Psi pakiet®

[Not a valid template]

Oryginalne mocne i ekologiczne worki Psi pakiet®

[Not a valid template]

 

Napisz do nas


PSI PAKIET®

Auch Studio

ul. Bulwar Ikara 28 B

54-130 Wrocław

tel. 71 784 50 18

tel. 71 784 50 10

fax. 71 784 50 18

2006-2018 © Agencja marketingowa Wrocław AUCH Studio