Bywa, że pojawia się problem psich odchodów, dobrze znamy temat i wiemy jak temu zaradzić

Przegląd producentów kostki brukowej

Kostka brukowa jest uniwersalnym materiałem stosowanym przy realizacji różnych inwestycji indywidualnych oraz publicznych. Na rynku jest wielu producentów tych wyrobów. Poniżej przedstawiamy liderów wyrobu kostki betonowej.

Bruk-Bet

Bruk-Bet skupia się na produkcji materiałów wyłącznie z betonu. W ofercie posiada ciekawe materiały stylizowane i postarzane oraz standardowe w prostej stylistyce. Szeroki wybór palety kolorystycznej i wzorów pozwala dostosować produkty do różnorodnych realizacji. Produkty wykorzystywane są przy realizacjach ogrodów, inwestycji publicznych oraz w drogownictwie. Prócz kostek betonowych, oferta katalogowa zawiera materiały na schody, murki, ogrodzenia, ścieżki, elewacje.

Bruk

Bruk spółka z o.o. prowadzi produkcję i sprzedaż wyrobów betonowych od 17 lat. Specjalizuje się w dostarczaniu kostek brukowych i płyt kamiennych, a także wszechstronnych wyrobów betonowych. Producent posiada szeroki i ciekawy asortyment wyrobów wysokiej jakości. Prócz kostek betonowych posiada obrzeża betonowe, palisady, gazony, płyty ażurowe oraz krawężniki

Jadar

Jadar istnieje na rynku od lat 90-tych. Prowadzi produkcję i sprzedaż materiałów betonowych, w szerokiej palecie barw i kształtów do różnorodnych zastosowań. W asortymencie posiada kostki stylowe i dekoracyjne, galanterię betonową drogową, schody, donice dekoracyjne i materiały na elewacje. Produkty przeznaczone do ogrodu, na podjazdy, schody, tarasy oraz do wykorzystania w przestrzeni publicznej.

Libet

Firma o ugruntowanej pozycji na rynku, jedna z liderów w branży brukarskiej. Spółka prowadzi sprzedaż materiałów na ścieżki, podjazdy, murki oporowe oraz tarasy. Produkty z powodzeniem wykorzystywane zarówno przy realizacji domów jednorodzinnych jak i dużych, publicznych inwestycji. Prócz wyrobów z naturalnego kamienia (kamień łamany i płytowy) Libet posiada szeroki wybór galanterii betonowej (kostka betonowa, krawężniki, płyta chodnikowa, obrzeża trawnikowe, korytka drogowe).  

Oryginalne kosze i dystrybutory worków Psi pakiet®

[Not a valid template]

Oryginalne mocne i ekologiczne worki Psi pakiet®

[Not a valid template]

 

Napisz do nas


PSI PAKIET®

Auch Studio

ul. Bulwar Ikara 28 B

54-130 Wrocław

tel. 71 784 50 18

tel. 71 784 50 10

fax. 71 784 50 18

2006-2018 © Agencja marketingowa Wrocław AUCH Studio