Bywa, że pojawia się problem psich odchodów, dobrze znamy temat i wiemy jak temu zaradzić

Problem psich odchodów Problem psich odchodów Doskonały i sprawdzony w Polsce i Europie, system sprzątania psich odchodów, dzięki swojej atrakcyjnej formie i prostej zasadzie działania, zyskał wielu zwolenników w śród właścicieli psów. Ciekawy design urządzeń i klarowny opis ich obsługi, pozwolił bez zażenowania korzystać i mówić o wstydliwym problemie, jakim są psie kupy w miastach. Zobacz więcej zachowanie Promujmy pozytywne zachowania od najmłodszych lat Dziękujemy serdecznie wszystkim nauczycielom i rodzicom, którzy poważnie podchodzą do edukacji w zakresie kształtowania pozytywnych zachowań społecznych wokoło nas, takich jak sprzątanie psich odchodów po swoim ulubieńcu. Zobacz więcej psia paczka Psia paczka do kupienia w sklepie internetowym Jeśli w twojej okolicy lub w miejscu w którym zamierzasz wypocząć i spędzić czas ze swoim psem brak publicznych dystrybutorów worków na psie odchody, zabierz ze sobą 200 woreczków w paczce PSI PAKIET ®, którą możesz nabyć przez internet pod adresem www.psiapaczk.pl Zobacz więcej spoleczne Społeczne Akcje wspierające sprzątanie po psie Psi Pakiet ®, był wyłącznym dostawcą oryginalnych urządzeń z dystrybutorami worków podczas akcji „PSIE SPRAWY WARSZAWY” oraz w innych miastach Polski, wprowadzając od kilkunastu lat system do sprzątania psich kup. Zobacz więcej
Rewitalizacja Wzgórza Polskiego

Wzgórze Polskie nie posiada dobrej renomy, choć położone jest w centrum Wrocławia, tuż przy Panoramie Racławickiej, Muzeum Narodowym oraz ASP. Roztacza się stąd atrakcyjny widok na Ostrów Tumski. Miasto zajęło się jego rewitalizacją, a wykonawstwem zajęła się firma Anti S.A.

Już w przyszłym roku Wzgórze Polskie odzyska swój blask. Pojawią się nowe nasadzenia z roślin ozdobnych oraz mała architektura.

W XIV wieku istniała tu Brama Ceglarska, która stanowiła wschodnie wejście do miasta. Potem wybudowano umocnienia w postaci Bastionu Ceglarskiego, który od początku XIX wieku zaczął popadać w ruinę (w tym czasie rozpoczęto likwidację murów miejskich we Wrocławiu). Częściowo zachowane kazamaty przekształcono na magazyny, które w okresie II wojny światowej służyły jako lazaret. Ich rekonstrukcja rozpoczęła się w latach 70-tych ubiegłego wieku. Wtedy też budowla uzyskała status zabytku. Prace jednak przerwano a bastion popadał w coraz większą ruinę.

Przez wiele lat obiekt był w posiadaniu polsko-francuskiej firmy Ingatech, której sprzedano na własność wzgórze wraz z bastionem. Inwestor nie wywiązał się jednak z umowy zawartej z gminą (w przeciągu dwóch lat nie powstała na tym terenie planowana inwestycja), ale też nie chciał zwrócić terenu gminie, która zaczęła starać się o rozwiązanie umowy. Firma ogłosiła upadłość a nieruchomość przeszła w posiadanie syndyku. Gmina Wrocław odzyskała wzgórze dopiero w 2005 roku, po prawie dziesięciu latach walki. Prace rewitalizacyjne rozpoczęły się z końcem sierpnia tego roku. Teren wymaga przede wszystkim gruntownych prac przygotowawczych i ziemnych oraz budowlanych przy samym bastionie. Zakończenie inwestycji planowane jest na koniec pierwszego kwartału 2012 roku.

Co planowane jest na terenie obiektu? Przede wszystkim teren wymaga nowych rozwiązań komunikacyjnych oraz nowej nawierzchni. Nie zabraknie także małej architektury parkowej – ławek, koszy na śmieci oraz oświetlenia.

Warte zobaczenia: Ultranowoczesna produkcja okien Warszawa i okolice.

Oryginalne kosze i dystrybutory worków Psi pakiet®

[Not a valid template]

Oryginalne mocne i ekologiczne worki Psi pakiet®

[Not a valid template]

 

Napisz do nas


PSI PAKIET®

Auch Studio

ul. Bulwar Ikara 28 B

54-130 Wrocław

tel. 71 784 50 18

tel. 71 784 50 10

fax. 71 784 50 18

2006-2018 © Agencja marketingowa Wrocław AUCH Studio