Bywa, że pojawia się problem psich odchodów, dobrze znamy temat i wiemy jak temu zaradzić

Słupki parkingowe – mała rzecz a cieszy

Mała, najczęściej prosta (dosłownie) rzecz, mebel miejski. Słupki odgradzające mogą pozornie niewiele znaczyć, dopełniają jednak przestrzeń publiczną. Bo diabeł tkwi w szczegółach.

Obecne trendy wymagają od projektantów nowoczesnych rozwiązań w małej architekturze miejskiej. Liczy się koncept i minimalizm w formie, które są źródłem uniwersalnych rozwiązań.

Marka PSI PAKIET dostarcza słupki najwyższej jakości. Co za tym przemawia? Meble miejskie produkowane są ze stali ocynkowanej i nierdzewnej. IPochodzą z zimnych, północnych krajów europejskich, gdzie surowy klimat dyktuje trudne warunki. Jest to najlepszy sprawdzian dla każdej małej architektury.

Proponujemy trzy rodzaje mebli – Piip, Piir i Kaar. Słupki metalowe charakteryzuje prosty i przemyślany dizajn – stonowana kolorystyka, która pasuje do wszystkich mebli w tej serii, a także prosta, klasyczna i zarazem nowoczesna forma, która znajdzie zastosowanie w każdym mieście. Warto zadbać o szczegóły. Zapraszamy do galerii naszych słupków stalowych.

Oryginalne kosze i dystrybutory worków Psi pakiet®

[Not a valid template]

Oryginalne mocne i ekologiczne worki Psi pakiet®

[Not a valid template]

 

Napisz do nas


PSI PAKIET®

Auch Studio

ul. Bulwar Ikara 28 B

54-130 Wrocław

tel. 71 784 50 18

tel. 71 784 50 10

fax. 71 784 50 18

2006-2018 © Agencja marketingowa Wrocław AUCH Studio