Bywa, że pojawia się problem psich odchodów, dobrze znamy temat i wiemy jak temu zaradzić

Stacje na psie odchody

Psie stacje, to punkty w którym każdy właściciel psa może zaopatrzyć się w woreczki na psie odchody a po zebraniu psiej kupy, może się jej pozbyć, wrzucając worek do kosza zbiorczego. Dystrybutory worków i kubełki zbiorcze na psie nieczystości, zostały zaprojektowane tak aby  zaopatrywać okolicznych właścicieli psów 

w worki na psie nieczystości i przechowywać ten organiczny odpad do czasu opróżnienia pojemnika zbiorczego przez stosowne firmy sprzątające, które mają podpisaną umowę na obsługę danego terenu.
Oryginalna konstrukcja PSIEGO PAKIETU ® jest efektem wieloletnich doświadczeń przy produkcji urządzeń na psie odpady. Ciekawe i niepowtarzalne wzory naszych koszy i dystrybutorów są niepowtarzalne i występują tylko pod marką PSI PAKIET ®.
Nasze doświadczenie w produkcji i oferowaniu zestawów do sprzątania po psie, doceniło już wiele miast w Polsce.

Byliśmy wyłącznym dostawcą psich stacji marki PSI PAKIET ® w największej ogólnopolskiej akcji „PSIE SPRAWY WARSZAWY”, montując dystrybutory worków oraz pojemniki na psie kupy na wielu ulicach stolicy. Podczas trwania całej akcji wydrukowaliśmy specjalnie zaprojektowane naklejki

„Psie Sprawy Warszawy” umieszczając je na dystrybutorze worków na psie odchody. Konstrukcje koszy na psie odchody marki PSI PAKIET ®, oprócz wysokiej funkcjonalności, doceniane są za ich indywidualne wzornictwo, które zyskuje sobie sympatyków wśród architektów, zarządców nieruchomości i urzędników miejskich. Na bieżąco dostarczamy wszystkich części zamiennych, które ulegną aktom wandalizmu, jednak z roku na rok zauważamy coraz mniej dewastacji „wokoło nas”. Dzięki społecznej aprobacie i zrozumieniu problemów psich kup na skwerach i trawnikach miast wszyscy użytkownicy, również ci którzy nie posiadają psów, cieszą się czystością w swojej okolicy.

Oryginalne kosze i dystrybutory worków Psi pakiet®

[Not a valid template]

Oryginalne mocne i ekologiczne worki Psi pakiet®

[Not a valid template]

 


 

Napisz do nas


PSI PAKIET®

Auch Studio

ul. Bulwar Ikara 28 B

54-130 Wrocław

tel. 71 784 50 18

tel. 71 784 50 10

fax. 71 784 50 18

 

Facebook  

2006-2018 © Agencja marketingowa Wrocław AUCH Studio