Bywa, że pojawia się problem psich odchodów, dobrze znamy temat i wiemy jak temu zaradzić

Problem psich odchodów Problem psich odchodów Doskonały i sprawdzony w Polsce i Europie, system sprzątania psich odchodów, dzięki swojej atrakcyjnej formie i prostej zasadzie działania, zyskał wielu zwolenników w śród właścicieli psów. Ciekawy design urządzeń i klarowny opis ich obsługi, pozwolił bez zażenowania korzystać i mówić o wstydliwym problemie, jakim są psie kupy w miastach. Zobacz więcej zachowanie Promujmy pozytywne zachowania od najmłodszych lat Dziękujemy serdecznie wszystkim nauczycielom i rodzicom, którzy poważnie podchodzą do edukacji w zakresie kształtowania pozytywnych zachowań społecznych wokoło nas, takich jak sprzątanie psich odchodów po swoim ulubieńcu. Zobacz więcej psia paczka Psia paczka do kupienia w sklepie internetowym Jeśli w twojej okolicy lub w miejscu w którym zamierzasz wypocząć i spędzić czas ze swoim psem brak publicznych dystrybutorów worków na psie odchody, zabierz ze sobą 200 woreczków w paczce PSI PAKIET ®, którą możesz nabyć przez internet pod adresem www.psiapaczk.pl Zobacz więcej spoleczne Społeczne Akcje wspierające sprzątanie po psie Psi Pakiet ®, był wyłącznym dostawcą oryginalnych urządzeń z dystrybutorami worków podczas akcji „PSIE SPRAWY WARSZAWY” oraz w innych miastach Polski, wprowadzając od kilkunastu lat system do sprzątania psich kup. Zobacz więcej
Świeciąca wiata przystankowa

Od teraz warszawiacy bez obaw będą wsiadać do tramwajów i autobusów na warszawskiej Pradze. Nowy iluminowany przystanek przykuwa uwagę także ze względu na oryginalny wygląd.

Prócz typowego oświetlenia żarowego, wiata przystankowa wyposażona jest w oświetlenie LED-owe – modne, energooszczędne i efektowne. Forma małej architektury jest opływowa, organiczna. Wiaty zbudowane są z wygiętych stalowych słupów z poprzecznym żebrowaniem, oszklone z zewnątrz. Swoim kształtem nawiązują do ekranów akustycznych.

Przy takiej wiacie nie mogło zabraknąć ławek – metalowe ławki z prostymi koszami na śmieci. Całość utrzymana jest we współczesnej stylistyce.

Nowe wiaty wywołały sporo zamieszania – nie tylko komunikacyjnego, przez opóźnienia w montażu, ale też formalnego. Przy Ratuszu i pl. Zamkowym potrzebne są ustalenia z konserwatorem (elementy małej architektury mają wysokość i długość, które mogą kolidować ze strefą zabytkową).

Identyczne wiaty staną w wielu miejscach w Warszawie.

Oryginalne kosze i dystrybutory worków Psi pakiet®

[Not a valid template]

Oryginalne mocne i ekologiczne worki Psi pakiet®

[Not a valid template]

 

Napisz do nas


PSI PAKIET®

Auch Studio

ul. Bulwar Ikara 28 B

54-130 Wrocław

tel. 71 784 50 18

tel. 71 784 50 10

fax. 71 784 50 18

2006-2018 © Agencja marketingowa Wrocław AUCH Studio