Bywa, że pojawia się problem psich odchodów, dobrze znamy temat i wiemy jak temu zaradzić

Szlachetne płyty chodnikowe

Choć przyzwyczajeni jesteśmy do szarych, betonowych płyt chodnikowych , na rynku produktów budowlanych znajdziemy materiały w nowych gamach kolorystycznych, idealne zarówno na nawierzchnie w nowoczesnej przestrzeni miejskiej, jak i przydomowych ogrodach.

 

Szeroki wachlarz szlachetnych barw materiałów budowlanych zwiększa możliwość wyboru produktów, które urozmaicą przestrzeń oraz nadadzą jej eleganckiego charakteru.

 

Producenci, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom projektantów i użytkowników, wprowadzają na rynek nowe produkty w dobrym stylu.

 

Firma AWBUD proponuje ciekawą linię produktów betonowych, imitujących kamień naturalny. Stonowane barwy w kolorach ziemi, o ciekawej, marmurkowej fakturze, stanowią interesującą alternatywę zarówno dla tradycyjnych szarych płyt chodnikowych, jak i produktów z kamienia naturalnego.

Asortyment dostępny jest w kolorach melanżowych – piaskowym, gołębim, kasztanowym.

 

Produkty są odpowiedzią na typową, szarą i nudną stylistykę materiałów. Nowa kolorystka i faktura zmienia prosty beton w szlachetny budulec, który bardzo dobrze komponuje się z kostką brukową oraz innymi wyrobami kamiennymi stosowanymi w nawierzchniach. Jednocześnie udowadnia wszechstronność i uniwersalność betonu, który wciąż nas zaskakuje.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Polecamy:

Inwestycja w monitoring nie musi być kosztowna.

Kompleksowe projektowanie biur i nie tylko przez doświadczone osoby z bogatym portfolio.

Oryginalne kosze i dystrybutory worków Psi pakiet®

[Not a valid template]

Oryginalne mocne i ekologiczne worki Psi pakiet®

[Not a valid template]

 

Napisz do nas


PSI PAKIET®

Auch Studio

ul. Bulwar Ikara 28 B

54-130 Wrocław

tel. 71 784 50 18

tel. 71 784 50 10

fax. 71 784 50 18

2006-2018 © Agencja marketingowa Wrocław AUCH Studio