Bywa, że pojawia się problem psich odchodów, dobrze znamy temat i wiemy jak temu zaradzić

Problem psich odchodów Problem psich odchodów Doskonały i sprawdzony w Polsce i Europie, system sprzątania psich odchodów, dzięki swojej atrakcyjnej formie i prostej zasadzie działania, zyskał wielu zwolenników w śród właścicieli psów. Ciekawy design urządzeń i klarowny opis ich obsługi, pozwolił bez zażenowania korzystać i mówić o wstydliwym problemie, jakim są psie kupy w miastach. Zobacz więcej zachowanie Promujmy pozytywne zachowania od najmłodszych lat Dziękujemy serdecznie wszystkim nauczycielom i rodzicom, którzy poważnie podchodzą do edukacji w zakresie kształtowania pozytywnych zachowań społecznych wokoło nas, takich jak sprzątanie psich odchodów po swoim ulubieńcu. Zobacz więcej psia paczka Psia paczka do kupienia w sklepie internetowym Jeśli w twojej okolicy lub w miejscu w którym zamierzasz wypocząć i spędzić czas ze swoim psem brak publicznych dystrybutorów worków na psie odchody, zabierz ze sobą 200 woreczków w paczce PSI PAKIET ®, którą możesz nabyć przez internet pod adresem www.psiapaczk.pl Zobacz więcej spoleczne Społeczne Akcje wspierające sprzątanie po psie Psi Pakiet ®, był wyłącznym dostawcą oryginalnych urządzeń z dystrybutorami worków podczas akcji „PSIE SPRAWY WARSZAWY” oraz w innych miastach Polski, wprowadzając od kilkunastu lat system do sprzątania psich kup. Zobacz więcej
Zwierzęta w agroturystyce

Agroturystyka jest bardzo modnym sposobem na założenie własnego biznesu, zwłaszcza gdy sprzyja temu atrakcyjna okolica, która kusi zamiejscowych lasami czy jeziorami. To co również przyciąga turystów to możliwość spróbowania miejscowego sera, prawdziwego koziego lub owczego mleka, wiejskiej kiełbaski albo przyjemność pokłusowania na wierzchowcu.

Posiadanie zwierząt w gospodarstwie agroturystycznym przynosi bardzo wiele korzyści, choć wiąże się ze znacznymi kosztami zarówno przy ich kupnie jak utrzymaniu. Wymaga właściwego zagospodarowania terenu, stworzenia przestrzeni przyjaznej dla zwierząt oraz ludzi.

Nasze polskie

Bez konia, kozy, krowy i kur się nie obejdzie. To podstawowy inwentarz, który może przyciągnąć turystów, chcących odpocząć od miejskiej dżungli. Nic tak nas nie cieszy, jak widok łaciatej krowy, tym bardziej, że spotkać ją można coraz rzadziej. Ale trzymane są także rodzime, dzikie zwierzęta – daniele, dziki, bażanty.

Mini-zoo

Popularne staje się robienie mini-zoo, w którym trzymane są bardziej „egzotyczne” zwierzęta. Sprowadzane są lamy, pawie, krowy szkockie; trzyma się łabędzie, osiołki, kucyki.

Coraz częściej trzymana jest świnka wietnamska, mniejsza od naszych rodzimych, osiągająca wysokość średniej wielkości psa.Rozpoznamy ją po ciemnym umaszczeniu, obwisłym brzuchu (drugi człon nazwy „zwisłobrzucha”) oraz wklęśnięciu między czołem a ryjem. Ponadto jak każda świnia, jest bardzo towarzyska i inteligentna, a ze względu na rozmiar również trzymana w domu.

Często spotykane są fermy strusiów. Te ogromne ptaki hodowane są dla mięsa i jaj. Ale także dla „atrakcji” – organizowane są rajdy na strusiach. Jednak ujeżdżanie strusiów nie należy do łatwych zadań, choć na pewno zapisze się w pamięci.

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz także: W razie problemów z dłużnikami Casus Finanse jest do Twojej dyspozycji

Oryginalne kosze i dystrybutory worków Psi pakiet®

[Not a valid template]

Oryginalne mocne i ekologiczne worki Psi pakiet®

[Not a valid template]

 

Napisz do nas


PSI PAKIET®

Auch Studio

ul. Bulwar Ikara 28 B

54-130 Wrocław

tel. 71 784 50 18

tel. 71 784 50 10

fax. 71 784 50 18

2006-2018 © Agencja marketingowa Wrocław AUCH Studio